Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Skladový operátor - řidič VZV

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Děčín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 18.500 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro našeho významného klienta, silnou a zavedenou společnost působící v Děčíně, hledáme pracovité a spolehlivé zaměstnance do výroby. Nabízíme Vám zodpovědnou práci se zajímavým mzdovým ohodnocením. Nástup je možný ihned. Vaší náplní práce bude řízení vysokozdvižného vozíku. Tato pozice je svou povahou vhodná spíše pro muže. Náplň práce: - zásobování výrobní linek materiálem - manipulace s materiálem a výrobky - expedice hotových výrobků Nabízíme: - zajímavé mzdové ohodnocení - pravidelný výplatní termín - 5 týdnů dovolené/rok - příplatky dle zákoníku práce - půlroční a roční odměňování - dotované závodní stravování - dlouhodobou spolupráci Požadujeme: - spolehlivost, pracovitost - manuální zručnost - zkušenost s obsluhou manipulačního nebo vysokozdvižného vozíku (platný průkaz VZV není povinností, probíhá pravidelné školení a obnova těchto průkazů) Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném tel. čísle nebo zašlete SMS a my Vám zavoláme zpět!

  • Krupka
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Plzeň
  • Manpower
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Velká Bíteš
  • PBS Velká Bíteš
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Plzeň
  • Demkovičová Nela
  • Plzeň
  • Kaplice
  • Operátor výroby
  • od 18 000 Kč

Slemr Spedition s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Šmídl s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Möbelix, Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., Filip Tenopír, CRI ameba.eu, s.r.o., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, Kolokrám s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., UNIFRAX s.r.o., ELEFANT.DC, s.r.o., SaM silnice a mosty Děčín a.s., LAPAZ-Gastro, s.r.o., MeDoZa, s.r.o., DC TUZEX s.r.o., TRANSCO Bohemia, s.r.o., KIMA Transport s.r.o., Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace, České loděnice a.s., Město Jílové, VIRGIN INVEST s.r.o., GPD a.s., Eurostar Plus, s.r.o., HANTYCH s.r.o., AAS czech s.r.o., VAF Logistics Service s. r. o., Minh Chien Tran, STIRPACK INVEST, s.r.o., JD MX Transport s.r.o., K A P P A - P, spol. s r.o., TAMDA ÚSTÍ s.r.o., INSKY spol. s r.o., Neovia Logistics Services Czech Republic, s.r.o., ČSAD Slaný s.r.o., SEVSTAR s.r.o., INPEKO, spol.s r.o., Miroslav Cibrík, AUTO KADO spol. s r.o., EXPEDIS spol. s r.o., KAREKA, spol. s r.o., DYMOS dopravní a zemní stavby s.r.o., Daniel Kadlec, NIKA EURO TRANS s.r.o., VOSTAV TZB s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace, A C E R - C.S., spol. s r.o., Doprava Teplice s.r.o., BLAŽEK a synové, s.r.o., MATYS CZ s.r.o., Skylog Group a.s., ARZ CONSTRUCTION s.r.o., Michal Lukáč, EXPRES CZ s.r.o., KM PRODUKT - FOOD s.r.o., Jakub Fiedler, VITRANS s.r.o., BLM Trucking s.r.o., Rostislav Prytoluk, BMK Czech Technologies s.r.o., Ewals Cargo Care Trucking spol. s r.o., Eurodoprava bus s.r.o., Terbium Trade s.r.o., Vratislav Baudler, Eduard Revaj, Gardenline s.r.o., ZEMSPOL s.r.o., Sergej Bondarenko, L.I.T. Cargo Czechia s.r.o., ELIVAN s.r.o., TurboDevils s.r.o., Roman Pilík, RAPID LOCO s.r.o., Manh Dung Nguyen, PRVNÍ ŽATECKÁ a.s., STEBAL Spedition, s.r.o., STEBAL TRANS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Specialista / specialistka ve službách, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Policista / Policistka, Úředník / Úřednice, Vedoucí skladu

Česká Kamenice, Děčín, Celá ČR, Ústí nad Labem, Kamenický Šenov, Žitenice, Krupka, Litoměřice, Dubí, Jílové, Benešov nad Ploučnicí, Markvartice, okres Děčín, Velké Chvojno, Velké Březno, Petrovice, okres Ústí nad Labem, Stružnice, Chlumec, okres Ústí nad Labem, Chabařovice, Modlany, Česká Lípa, Velký Šenov, Proboštov, Žalany, Polepy, okres Litoměřice, Bžany

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

AJ Děčín den hledám hodnocení IT nabídka náplň práce odměňování ohodnocení operátor plat povinnost pozice práce pracovní pracovní nabídka příplatky řízení sklad společnost stravování školení vhodná zákoník Zruč dovolené kontakt materiál mzdové mzdový náplň PR roční rok řidič termín výrobní výroby závod zkušenost