Hledáme lidem práci Manpower

Credit manager

Lokalita Příbor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti na obdobné pozici?
Řešení pohledávek, nastavování nových smluvních podmínek Vám není cizí?
Hledáte-li opravdu seriózního zaměstnavatele, pak čtěte dále a přihlaste se do výběrového řízení! Čím dříve Vás najdeme, tím lépe!!

Popis pozice:

Náplň práce:

- vyhodnocení kreditního rizika u zákazníků, dodavatelů
- vyhodnocování nastavených procesů – nové nastavení podmínek, revize stávajících smluv
- vyjednávání v oblasti credit managementu
- spolupráce s mateřskou společností v zahraničí

Profil kandidáta:

Jaký profil hledáme?

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- angličtina na komunikativní úrovni (minimálně úroveň B2, půjde o denní komunikaci se zahraničím)
- prokazatelnoá zkušenost na obdobné pozici (finanční či controllingové oddělení)
- zkušenosti s vymáháním pohledávek a komunikací s dodavateli
- ochota převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí
- znalost práce na PC (MS Office, Excel na výborné úrovni)

Hledáme člověka se zkušenostmi, který se nebojí nových výzev, má výborné argumentační schopnosti a cit pro nastalou situaci.

Nabízíme:

Co Vám můžeme nabídnout?

- nadstandardní dovolenou
- odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost pracovat pro nadnárodní společnost se skvělým a zvučným jménem
- dotované stravování
- podporu sportovních aktivit

  • Valašské Meziříčí
  • Delirest services s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 21. března
  • Ostrava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Ostrava
    Benefity:

EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Zuzana Ramíková Hlaváčová, RenoServices, s.r.o., Delirest services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CASH POINT a.s., JPF Czech s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Ubbe s. r. o., CRI ameba.eu, s.r.o., Česká pošta, s.p., Smurfit Kappa Czech s.r.o., MIXA VENDING s.r.o., Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek, ANAPEFIN s.r.o., Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace, Mirel Vratimov a.s., Město Fulnek, NET and GAMES a.s., ENERGOAQUA, a.s., Petr Olšar, Dopax - E s.r.o., Cihelna Polom, spol. s r.o., MORYS s. r. o., SUPERMETAL, a.s., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, SVĚT OKEN s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Autoservis Vávra s.r.o., IBS Scherer Czech s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., XEVOS Solutions s.r.o., Anh Quan La, IFK INVEST LTD, s.r.o., VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., David Janoušek s.r.o., MELON inox s.r.o., Jiří Tatýrek, #especialyyou s.r.o., XORS OFFICE spol. s r.o., Štůsek - DVB s.r.o., Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky, MSA, a.s., ELEKTRO-LUMEN, s. r. o., CIME-plus, s.r.o., ŽH holding s.r.o., Dům dětí a mládeže Hranice, příspěvková organizace, MAFRED spol. s r.o., WINRO, s.r.o., Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace, KODUS, spol. s r.o., Nový domov, příspěvková organizace, Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace, Sírius, příspěvková organizace, VAVREČKA FOS SERVIS s.r.o., Zařízení školního stravování Opava, příspěvková organizace, ANGRA CZ s.r.o., Centrum sociální pomoci Třinec, příspěvková organizace, DONGWON CZ, s.r.o., F.U.D. Servis s.r.o., WOXI poklopservis s.r.o., SIVAP s.r.o., VALATRANS a.s., Dapp - CHPM, s.r.o., MEDOKS, s.r.o., ALBO okna - dveře s.r.o., JAPAVO, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Krupiér / Krupiérka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Klimkovice, Valašské Meziříčí, Ostrava, Hranice, okres Přerov, Hradec nad Moravicí, Vsetín, Karviná, Bílovec, Vratimov, Fulnek, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Polom, okres Přerov, Valašská Bystřice, Hlučín, Dolní Benešov, Šilheřovice, Velké Hoštice, Opava, Třinec, Ústí, okres Vsetín, Chvalčov, Liptál, Všemina, Osek nad Bečvou, Slušovice

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

AJ angličtina Bor den ekonom hledám hodnocení HR IT kandidát management manager možnost náplň práce NDA nové odpovědnost Office ohodnocení pozice práce rizika řízení společnost spolupráce sport stravování v zahraničí vyjednávání vzdělání zahraničí zaměstnavatel zkušenosti znalost dar finanční mzdové náplň národní oblast oblasti oddělení PC PR proces procesů profi rok schopnost schopnosti smluvní standard stav výběr zákazník zkušenost