Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme personalistu!

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro menší olomouckou výrobní firmu hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici „Personalista".

Máte zkušenosti z podobné pozice?

Znáte pracovně-právní legislativu a další příslušné zákony?

A nedělá Vám problém komunikace v angličtině?

V tom případě se budu těšit na Vaše CV s fotkou!

Popis pozice:

Na této pozici budete zodpovídat za obsazování volných pracovních pozic a budete řídit pohyby zaměstnanců uvnitř firmy. Budete také spolupracovat na výběru nových zaměstnanců a zodpovídat za správné vedení pracovně-právní agendy – nástupy a výstupy zaměstnanců, BOZP, lékařské prohlídky, školení apod. Povedete také mzdovou agendu společnosti a budete zpracovávat reporty pro vedení.

Profil kandidáta:

Očekáváme od Vás praxi na podobné pozici alespoň tři roky a znalost všech pracovně-právních předpisů a zákonů. Dále požadujeme VŠ vzdělání a komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem (min. B2).

Nabízíme:

Za svou práci dostanete nadstandartní mzdové ohodnocení, prémie a roční procento ze zisku firmy. Pak také FlexiPassy, po roce týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.

Hledáte novou výzvu a zaujala Vás nabídka? Tak se OZVĚTE!

  • Vinohrady, Praha
  • YEYE s.r.o.
  • 20 000 – 27 750 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. ledna
  • Braník, Praha
  • LANDMARK PROFIT s.r.o.
Zveřejněno: 7. února
  • Horažďovice
  • Otavské strojírny a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Hustopeče
  • AGROTEC a.s.
Zveřejněno: 16. května
  • Strakonice
  • ČZ a.s.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 12. září
  • Brno
  • MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 26. září
  • Karlovy Vary
  • Úřad práce České republiky
  • 19 730 – 28 920 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Příbram
  • DUVE ČR, s.r.o.
Zveřejněno: 28. února
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Blansko
  • Lukáš Křetínský
  • 30 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Jiřice, Pelhřimov
  • HOEKO - Automotive s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. července
  • Valašské Meziříčí
  • BLANKYT partner s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Třinec
  • GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
Zveřejněno: 25. července
  • Vlkoš, Hodonín
  • AHORN CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Český Těšín
  • Charita Český Těšín
  • 30 700 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Ostrava-město
  • Vladimír Šotek
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna
  • Český Krumlov
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Plzeň
  • OSAUL agency s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 5. prosince
  • Boskovice
  • Brigomat.cz s.r.o.
Zveřejněno: 7. prosince
  • Znojmo
  • PFNonwovens Czech s.r.o.
  • 39 500 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Blansko
  • CHEMOPLAST a.s.
  • 14 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 19. února
  • Prostějov
  • SALVATOR STŘECHY s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Hradec Králové
  • H R U Š K A , spol. s r.o.
  • 90 – 100 Kč / hod
  • Poděbrady
  • Kaew Kinnaree s.r.o.
  • od 13 350 Kč
  • Lysá nad Labem
  • LINDE + WIEMANN CZ, s.r.o.
  • Ondřejov, Praha-východ
  • Omar Ayala Jeronimo
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Podolí, Uherské Hradiště
  • Ztronic s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 20. února

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

benefit benefity BOZP CV den hledám hodnocení IT kandidát komunikace Lom nabídka náplň práce NDA ohodnocení Olomouc OZP personalista pozice práce pracovní příspěvek společnost společnosti stravování školení týden týden dovolené navíc vedení vzdělání zaměstnanců zkušenosti znalost agendy dar dovolené firmy lékař lékařské list mzdové náplň navíc PR právní prémie problém profi prohlídky předpis případ report roční rok výběr výrobní zkušenost