Hledáme lidem práci Manpower

Strojní zámečník

Lokalita Vysoké Mýto
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro výrobní společnost ve Vysokém Mýtě s více jak 120-ti letou tradicí v oboru výroby a vývoje dopravních prostředků hledáme nového parťáka/čku na pozici Strojní zámečník.

Popis pozice:

Montáž komponentů při výrobě autobusů na montážní lince

Profil kandidáta:

- Vyučení v oboru výhodou

- Znalost výkresové dokumentace výhodou

Nabízíme:

- Odpovídající finanční ohodnocení

- 25 dnů dovolené

- 8-mi hodinouvou pracovní dobu

- Příplatky za práci v odpolední směně a za přesčas nad rámec zákonných limitů

- Příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení

- Příspěvek na penzijní připojištění

  • Choceň
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Česká Třebová
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Žirovnice
  • Strojní zámečník
  • 90 – 140 Kč / hod
Zveřejněno: 19. listopadu
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Strojní Zámečník
  • od 130 Kč / hod
Zveřejněno: 3. září
  • Přerov
  • Manpower
Zveřejněno: 20. prosince
  • Štětí
  • Blanka Králová
  • Rychnov nad Kněžnou
  • Tereza Tůmová
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna

Ammann Czech Republic s.r.o., JMB Aircraft s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Zemědělsko obchodní družstvo Zálší, Sahm s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Delirest services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ACARA PRAHA, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., NIKA Logistics a.s., TTV spedice spol. s r.o., NOVY s.r.o., AGRICO, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., RKO GROUP a.s., Kovoobráběčství Josef Pavlas s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., RONAL CR s.r.o., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Amikov job, s.r.o., FrostFood a.s., Schaeffler Production CZ s.r.o., fortell s.r.o., XXXLutz, FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Smart wood Czech, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Čalouník / Čalounice, Dekoratér / Dekoratérka, Modelář / Modelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Kontrolor / Kontrolorka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Agronom / Agronomka, Pěstitel / Pěstitelka, Technik / technička v zemědělství, Zahradník / Zahradnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii

Nové Město nad Metují, Choceň, Vysoké Mýto, Tisová, okres Ústí nad Orlicí, Zálší, okres Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Hrochův Týnec, Kostelec nad Orlicí, Honbice, Česká Třebová, Týniště nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Slatiňany, Letohrad, Chrudim, Žamberk, Hlinsko, okres Chrudim, Solnice, Svratka, Pardubice, Svitavy, Rokytnice v Orlických horách, Lanškroun, Hradec nad Svitavou, Hradec Králové

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

AJ auto Bor dokumentace hledám hodnocení IT kandidát náplň práce nové ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracovní přesčas příplatky připojištění příspěvek řízení společnost stravování vysoké vyučení v oboru zámečník znalost dokument dopravní dovolené finanční limit náplň obor penzijní PR profi rámec stroj výrobní výroby vyučení