Volné místo ve firmě Mondi Štětí a.s.

Řidič VZV

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Štětí
Firma Mondi Štětí a.s.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Mondi Štětí a.s.

Jsme předním světovým výrobcem papíru a obalových materiálů. Naše výrobky denně přinášejí užitek milionům lidí, kteří je využívají ve svém pracovním životě i volném čase.

Co od Vás očekáváme:

Mondi Štětí a.s. je významná nadnárodní společnost, součást skupiny Mondi Group. Vyrábíme papírové obalové materiály a buničinu, které dodáváme zákazníkům v České republice i v zahraničí. Sídlíme ve Štětí, cca 50 km severozápadně od Prahy.

Požadujeme:

  • SŠ – SOU vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe na vysokozdvižném vozíku
  • řidičský průkaz na VZV pro skupinu W1 výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • znalost bezpečnostních a protipožárních předpisů skladového hospodářství
  • aktivní přístup k práci
  • samostatné rozhodování
  • spolehlivost

Náplň práce:

  • manipulace příjem, skladování hotových výrobků s využitím čárových kódů a nakládka výrobků do dopravních prostředků, kamion, kontejner a vagon
  • tvorba DL s využitím informačních technologií v systému SAP
  • tvorba expedičních dokladů CMR, CIM

Nabízíme:

  • 14.500,– Kč jako odměnu za Váš nástup
  • 14.500,–Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • Až 6.000,–Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,– Kč příspěvek na přestěhování
  • Vysoké věrnostní odměny
  • Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz

Místo pracoviště: Štětí

  • Úžice, Mělník
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Kralupy nad Vltavou
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 80 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Ústí nad Labem
včerejší
včerejší
  • Mladá Boleslav
  • Lucie Beyerová
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 27. května
  • Zlín
  • Beránková Daniela
Zveřejněno: 14. června
  • Zlín
Zveřejněno: 18. července
  • Zlín
Zveřejněno: 22. července
  • Český Brod
  • Věra Preislerová
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 1. září
  • Zlín
Zveřejněno: 18. října
  • Zlín
Zveřejněno: 21. října
  • Plzeň
  • Andrea Novotná
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Kaplice
  • Řidič VZV
  • 81 – 100 Kč / hod
Zveřejněno: 16. září
  • Zlín
Zveřejněno: 20. ledna
  • Zlín
Zveřejněno: 2. února
  • Přerov
  • Manpower
Zveřejněno: 20. prosince
  • Vysoké Mýto
  • Manpower
  • Manpower

DoDo Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., VLNIKA s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., K2 moto s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., Slemr Spedition s.r.o., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., PATOK a.s., SH Job Partners s.r.o., CentralWork s.r.o., Šmídl s.r.o., LABE WOOD s.r.o., RASTENBERGER s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia FairJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Autodoprava Beránek s.r.o., Country Grill ČR, s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, McDonald`s ČR spol. s r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., FIEGE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., C.S.CARGO a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Město Odolena Voda, Golf Beřovice s.r.o., Stavimdomy cz s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Möbelix, Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., Filip Tenopír

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Referent / Referentka, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 1 - Nové Město, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Slaný, Česká Kamenice, Starý Vestec, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Štětí, Celá ČR, Roudnice nad Labem, Nové Dvory, okres Litoměřice, Bohušovice nad Ohří, Žitenice, Litoměřice, Siřejovice, Úžice, okres Mělník, Lovosice, Kozomín, Postřižín, Beřovice, Česká Lípa, Velké Březno, Klecany, Zdiby, Ústí nad Labem

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

AJ akce bezpečnost den HR IT místo Most možnost náplň práce NDA nové odměny Office plat práce pracoviště praxe přesčas přesčasy příplatky příspěvek rozvoj sklad SOU společnost společnosti spolupráce stěhování Štětí uživatelská znalost v zahraničí vysoké vzdělání zahraničí zákoník znalost dar dopravní dovolené firemní informační materiál náplň národní PC placené PR předpis přístup půjčky rámec rok řidič sever součást standard systém technolog tip tvorba uživatel zákazník