Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

CNC Operátor (35-45.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Elektrotechnika a telekomunikace, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Operátor / operátorka výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.001 – 45.001 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte zkušenosti s obsluhou a programováním CNC strojů? Můžete pracovat na 3 směny? Hledáte novou pracovní výzvu? Pak neváhejte a pošlete nám Váš životopis!

Stabilní nadnárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: CNC Operátor (35-45.000 Kč)

Náplň práce:

* Programování CNC strojů (MAZAK a MAZATROL)
* Obsluha a seřizování stroje
* Práce v kusové zakázkové výrobě
* Práce s technickými dokumenty
* Spolupráce s kolegy

Co od Vás očekáváme:

* Znalost systémů Mazak Mazatrol nebo Siemens Sinumerik
* Zkušenost s programováním stroje
* Praxi v obsluze CNC frézy, CNC soustruhu nebo obráběcího centra
* Orientace v technických výkresech
* Ochotu pracovat na 3 směny

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Nadstandartní příplatky za víkendy
* Pracovní poměr na dobu neurčitou
* Atraktivní náborový bonus
* Čtvrtletní odměny
* Stravenkový paušál
* Zdravotní péče
* Firemní akce a další benefity

* Nástup: IHNED/dohodou
* Lokalita: Brno

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. dubna
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna

O2 Czech Republic a.s., MIKON TOOLS s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Manuvia, a. s., organizační složka, JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, PTF financial s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Šmídl s.r.o., Novitim s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Trenkwalder a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., AMNproTrade s.r.o., HANYA corporation s.r.o., Lead - HR Services s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Dělník / Dělnice, Klempíř / Klempířka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí týmu / Team leader, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Strojník / Strojnice, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

akce benefit benefity bonus Bor Brno dokumenty EU IT na dobu neurčitou nábor náplň práce NDA odměny operátor paušál péče plat práce pracovní pracovní poměr příplatky směny SOU společnost spolupráce stabilní stravenkový paušál víkend zdravotní zkušenosti znalost životopis centra dar dohodou dokument dovolené firemní kov lokalita na dobu náborový náplň národní obsluha poměr PR program stroj systém technický tým zdravotní péče zkušenost