Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Referent nákupu - zajímavá mzda, HO, flex. prac. doba

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Beroun
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Láká Vás odvětví nákupu, ve kterém byste chtěli zlepšovat své dosavadní schopnosti? Pokud ano, tak nás neváhejte kontaktovat! Momentálně hledáme klíčového hráče v oblasti nákupu a dodavatelského řízení ve firmě. Vaším hlavním cílem bude optimalizovat nákupní procesy a zajišťovat, aby firma dosahovala, co nejlepších výsledků. Motivací Vám bude zajímavá mzda, flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova či dovolená navíc.

  • Vytváření a implementace strategií nákupu podle potřeb firmy
  • Analýza trhu a trendů v odvětví
  • Stanovení krátkodobých a dlouhodobých cílů v oblasti nákupu

Nabízíme:

  • motivující mzda
  • dovolená navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • homeoffice
  • závodní stravování
  • benefity
  • systém Cafeteria
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • přátelský tým

Požadujeme:

  • zkušenosti z obdobné pozice
  • aktivní znalost AJ

  • Praha
  • TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o.
  • 50 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
Zveřejněno: 25. dubna
Nutně vás hledají
  • Rudná, Praha-západ
  • Trenkwalder a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Fitness na pracovišti
Zveřejněno: 23. dubna
  • Kladno
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 21 500 – 23 300 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Staré Město, Praha
  • Taneční konzervatoř hlavního města…
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
Zveřejněno: 17. ledna

Coweo Technologies s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Rex Concepts BK Czech s.r.o., TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o., A7B Bohemia a.s., PRO SECURITY SE, MSM, spol. s r.o., Marks and Spencer Czech Republic, a.s., ROSSMANN, spol. s r.o., LKQ CZ s.r.o., EFIN spol. s r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., D-Eco Friendly Company s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, OBB stavební materiály, spol. s r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Trenkwalder a.s., mBlue Czech, s.r.o., I.B.C. Praha spol. s r.o., Nielsen CZ s.r.o., GEBRÜDER WEISS spol. s r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Partners Financial Services, a.s., HGS, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., ProJobEU s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Česká spořitelna, a.s., Lagardere Travel Retail, a.s., ALPHA FLIGHT a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., XXXLutz, IMPORTO Drive s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., DOFEK COMPANY s.r.o., Martin Peroutka, Česká pošta, s.p., Michaela Sehnal Zavadilová, OLEX - PRAHA, s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Special Service International, spol. s r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., K2 moto s.r.o., CIAIS Retail, s.r.o., OXALIS Retail s.r.o., the italians wine food a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Krejčí / Švadlena, Tkadlec / Tkadlena, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice prádelny

Praha 2 - Vinohrady, Praha 6 - Vokovice, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Libuš, Praha 6 - Břevnov, Praha 5 - Třebonice, Praha 5 - Lipence, Praha 6 - Řepy, Praha 5 - Radotín, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Liboc, Praha 5 - Zbraslav, Praha 4 - Komořany, Praha 5 - Radlice, Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Braník, Praha 5 - Smíchov, Praha 4 - Lhotka, Dobříš, Stochov, Buštěhrad, Davle, Horoměřice

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ analýza benefit benefity cíle doba domov dovolená firma flexibilní hlavní hledám HR IT možnost mzda náplň práce Office penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní doba procesy připojištění příspěvek řízení stravování zkušenosti znalost cíl firmy kontakt náplň navíc oblast oblasti penzijní PR proces přátelský schopnost schopnosti systém trend trh tým závod zkušenost