Volné místo ve firmě S E T O S spol. s r.o.

Skladník

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha
Firma S E T O S spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

S E T O S spol. s r.o.

Setos je významným distributorem a prodejcem mobilních telefonů, příslušenství, fototechniky a spotřební elektroniky s 21% podílem na trhu mobilních telefonů v České republice. Naše společnost se rozvíjí úměrně růstu trhu, na jehož poptávku se snažíme profesionálně reagovat. Spolu s růstem firmy se zvyšují i nároky na nábor pracovníků a správu lidských zdrojů. Největší hodnotou jsou pro nás lidé, které zaměstnáváme. Každý nový člověk přináší do firmy originální nápady a podněty, které firmu neustále rozvíjí. Jakýkoliv mimořádný výkon rádi oceníme.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za příjem a zaskladnění materiálu
  • Příprava a kompletace zásilek a jejich následné balení
  • Skladová manipulace s využitím moderní techniky
  • Práce v systému skladové evidence
  • Účast na inventarizacích

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti s přátelskou atmosférou
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci v menším a přátelském kolektivu
  • Zaměstnanecké slevy
  • Možnost koupě zboží na splátky bez úroku
  • Firemní akce
  • Multisport kartu

Naše očekávání:

  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Zkušenosti s prací ve skladu
  • Předchozí zkušenost s řízením VZV (retrak, čelní VZV)
  • Platný průkaz obsluhy motorových VZV výhodou
  • Základní znalost práce na PC

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát