Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Operátor výroby i bez praxe mzda až 34000 Kč víkendy volné

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha  Chodov, Praha
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 31.500 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Do čisté, klimatizované, moderní výrobní haly příjmeme nové pracovníky na pozici operátor výroby – obrobny. Vaši úlohou bude podílení se na výrobě např. sonarů do ponorek, součástek satelitních družic, průtokových čidel a mnoho dalšího. Jedná se o práci různorodou s možností získání praxe na různých pozicích. Máme zájem výhradně o dlouhodobou spolupráci na HPP. Vzhledem k výrobnímu odvětví, ve kterém působíme ani v nejtěžším období Covid-2019 nedocházelo v naší společnosti k propouštění, nabízíme tedy stabilní a dlouhodobou práci, kdy se naopak zvětšujeme skrze nové zakázky a proto příjmeme 7 šikovných kandidátů do našich řad. Následně nábor uzavíráme a budeme se věnovat zaškolování a aklimatizaci našich nových kolegů.

Náplň práce:

  • kompletace čidel a senzorů
  • výstupní kontrola
  • drobné pájení

Co od Vás očekáváme:

  • předchozí praxe v podobné výrobě výhodou
  • zkušenosti s pájením velkou výhodou
  • pečlivost, svědomitost, samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • při nástupu v měsíci prosinec navíc 12 000 Kč bonus
  • mzda až 34000 Kč/měsíc
  • doprava zdarma svozovým autobusem z Opatova
  • stravenky v hodnotě 120 Kč za každou odpracovanou směnu
  • 25 dní dovolené
  • nástup možný ihned

  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
Zveřejněno: 26. března
  • Kostelec nad Orlicí
  • Kamila Hlubučková Stejskalová
  • 40 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 20. června
  • Běchovice, Praha
  • Mgr. Patrik Prunner
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu

AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., XXXLutz, Prusa Research a.s., Lagardere Travel Retail, a.s., HR Direct s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., Rilancio s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., KATRING, spol. s r.o., HACH LANGE s.r.o., BENDA zemní práce s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., BREADWAY a.s., Společnost T.A.Q. s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., safemed medical devices s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, PACKMAN´S PACK s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LKQ CZ s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., Markmont, s.r.o., CigDus s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., H&B Group s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BAUFERA s.r.o., Auto Strž CZ a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., TÜV SÜD Czech s.r.o., Česká pošta, s.p., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., Mattoni 1873 a.s., Coweo Technologies s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Černý Most, Praha 1 - Staré Město, Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Satalice, Praha 9 - Běchovice, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Nusle, Praha 6 - Břevnov, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Malešice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Krč, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

auto bonus Bor HR IT kandidát měsíc Most možnost mzda nábor náplň práce nové operátor pečlivost práce pracovní pracovník praxe propouštění samostatnost SOU společnost společnosti stabilní stravenky víkend zdarma získání zkušenosti dar díl doprava dovolené kontrola kov náplň navíc operátor výroby oprava PR součást výrobní výroby zájem zkušenost