Práce: Sales Assistant INTIMISSIMI

lokalita: Praha zadavatel: CALPRA s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme přátelské a týmové kolegyně na pozici Sales assistant / Prodavačka na plný pracovní úvazek do našich poboček Intimissimi v Praze OC Černý Most, Palladium a ulice Na Příkopě. Jedná se o prodej spodního prádla, domácího oblečení a doplňků známé italské módní značky Intimissimi.

Náplň práce:

  • Profesionální zákaznický servis
  • Vytváření příjemné atmosféry v prodejně pro naše zákazníky
  • Doplňování zboží
  • Práce s pokladnou a pokladním systémem
  • Aranžování zboží, úprava vzhledu prodejny (visual merchandising)
  • Organizace skladu (je součástí prodejny)
  • Udržování prodejny v čistotě

Požadujeme:

  • Nadšení a zájem o módu a práci v obchodě
  • Zkušenost s prodejem v maloobchodě je výhodou
  • Zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
  • Příjemné vystupování a vzhled
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Vstřícný, pro-aktivní a pozitivní přístup
  • Orientaci na výsledky
  • Znalost angličtiny (znalost ruského jazyka navíc je výhodou)
  • Flexibilitu a ochotu pracovat o víkendu

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace v prodejně s módou
  • Zázemí silné a úspěšné mezinárodní společnosti
  • Velmi hezké pracovní prostředí a dobrý kolektiv
  • Zaškolení a pravidelná školení
  • Podmínky ke kariérnímu růstu
  • Motivující prémiový systém
  • Pracovní uniformy našich značek zdarma
  • Sleva na veškerý sortiment
  • Pracovní směny po 8 hodinách denně 5 dní v týdnu (včetně víkendů)

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, pošlete nám prosím svůj životopis spolu s motivačním dopisem. Děkujeme Vám za Váš zájem, vybrané kandidátky budeme kontaktovat telefonicky.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu určitou
16. 11. 2016 — 15. 11. 2017

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

od 17.000 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.