Práce: Prodejní asistent/ka - TEZENIS plný a zkrácený úvazek

lokalita: Praha zadavatel: CALPRA s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro naše prodejny TEZENIS v Praze (OC Palladium a ulice Na Příkopě), hledáme energické a týmové hráče na pozici Sales assistant (Prodavačka) na plný pracovní úvazek. Jedná se o prodej spodního prádla, plavek, plážového oblečení, oblečení pro volný čas a doplňků italské módní značky TEZENIS.

Náplň práce:

  • Prodej a zákaznický servis
  • Příprava a doplňování zboží
  • Asistence u kabinek
  • Práce s pokladnou a pokladním systémem
  • Aranžování zboží, úprava vzhledu prodejny (visual merchandising)
  • Přebírání zboží a péče o sklad
  • Udržování prodejny v čistotě

Požadujeme:

  • Nadšení pro módu a práci v obchodě
  • Velkou energii, flexibilitu a ochotu pracovat o víkendu
  • Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Příjemné vystupování a vzhled
  • Orientaci na výsledky
  • Znalost anglického jazyka (znalost ruského jazyka je výhodou)

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace v prodejně s italskou módou
  • Zázemí silné a úspěšné mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu – rádi vybíráme talenty z vlastních řad
  • Pravidelné kurzy a školení
  • Velmi hezké pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Pracovní směny po 8 hodinách denně 5 dní v týdnu (včetně víkendů)
  • Pracovní směny se snažíme plánovat dle individuálních potřeb zaměstnance
  • Módní pracovní uniformy vlastních značek zdarma
  • Zaměstnanecká sleva – lze uplatnit celosvětově ve všech našich značkách
  • Plně hrazené stravenky

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, pošlete nám, prosím, svůj životopis spolu s motivačním dopisem. Prosím, uveďte, o kterou pobočku máte zájem. Vybrané kandidátky budeme kontaktovat telefonicky.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu určitou
16. 11. 2016 — 15. 11. 2017

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Mzda

18.000 – 19.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist