Specialist/ka kvality staveb - projekt Paroplynové elektrárny (A1991)

Opatovice nad Labem
Smluvní vztah
Řidičské oprávnění

O nás

Metrostav a.s.

Jsme přední česká stavební společnost s více než 50letou tradicí, působící nejen v Česku, ale i v dalších 12 evropských zemích. Specializujeme se na komplexní stavební projekty v dopravním, podzemním a občanském stavitelství. Klíčové jsou pro nás inovace, moderní technologie a rozvoj našich zaměstnanců. Nabízíme stabilní pracovní prostředí, možnost profesního růstu a účast na prestižních projektech, které formují infrastrukturu a architekturu napříč Evropou.

Popis

Chcete uplatnit své dlouholeté zkušenosti ze stavebnictví na technicky výjimečném projektu, kde má kvalita skutečnou váhu? Umíte se opřít o normy, projektovou dokumentaci i vlastní úsudek a obstát v odborné diskusi s investorem i generálním dozorem?

Pro projekt paroplynové elektrárny v Opatovicích nad Labem hledáme zkušeného Specialistu kvality / Odborného kvalitáře, který bude garantem správných technologických postupů a řízení kvality výstavby.

 

Co bude Vaší rolí?

 

Budete klíčovým odborníkem na kvalitu provádění stavby – od přípravy až po samotnou realizaci:

  • Navrhovat technologické postupy výstavby v souladu s projektovou dokumentací.
  • Spolupracovat se stavbyvedoucím a koordinátorem BOZP.
  • Vytvářet a spravovat zkušební a kontrolní plány (ZKP).
  • Nastavovat, co, kdy a kolikrát je nutné kontrolovat dle norem a předpisů.
  • Kontrolovat provádění prací v souladu s normami a schválenými postupy.
  • Komunikovat s investorem, technickým dozorem a jejich kvalitáři jako rovnocenný partner.
  • Pracovat s technickou dokumentací a evidencí kontrol (Excel, Word).
  • Na stavbě nemusíte být každý den – část práce je možné vykonávat z domova, důležitý je výsledek, ne počet hodin na stavbě.

 

 

Koho hledáme?

Hledáme seniorního odborníka, který má za sebou praxi a autoritu:

  • Vzdělání stavebního směru.
  • Zkušenosti na pozici kvalitáře, přípraváře nebo technika realizace.
  • Velmi dobrou znalost stavebních norem a předpisů.
  • Schopnost samostatně navrhnout technologický postup a ZKP.
  • Pečlivost, důslednost a odbornou jistotu v jednání.
  • Dobrou znalost práce v Excelu a Wordu.
  • Výhodou je zkušenost z velkých či technologicky náročných staveb.

 

 

Proč jít do Metrostavu?

  • Technicky výjimečný projekt, který má jasná pravidla, vysoké nároky na kvalitu a dlouhodobý přesah.
  • Stabilitu silné české společnosti – projekt je plánovaný na několik let.
  • Odbornou důvěru a prostor pro samostatnost – Vaše zkušenosti budou skutečně respektovány.
  • Flexibilitu práce – možnost částečné práce z domova, ne nutně každodenní přítomnost na stavbě.
  • Zázemí profesionálního týmu, se kterým budete spolupracovat otevřeně a věcně.

Co Vám nabídneme:

  • 5 týdnů dovolené + zdravotní volno. Víme, že práce na stavbě a v přípravě může být náročná. Chceme, aby měli naši lidé čas na odpočinek i rodinu.
  • Stravenkový paušál a penzijní připojištění. Jde nám o to, aby zaměstnanci cítili jistotu dnes i do budoucna. Příspěvky nejsou formalita — jsou standard, na který se můžete spolehnout.
  • Podpora vzdělávání, odborných kurzů a školení. U nás se můžete posunout — ať už směrem k seniornější přípravě, technickému specialistovi nebo stavbyvedoucímu.
  • Práce na prestižních projektech. Budete součástí staveb, které zná každý v regionu a které mají nejen technickou, ale i historickou a společenskou hodnotu.
  • Podpora dobrovolnictví a společenské odpovědnosti. Aktivně pomáháme — od dárcovství krve přes charitativní běhy až po pomoc neziskovým projektům.
  • Přátelské prostředí a firemní akce. V Metrostavu se pracuje s lidmi, ne vedle lidí. Tým je základ — a budujeme ho i mimo stavby.

 

Pokud hledáte pozici, kde můžete uplatnit své know-how, stát si za kvalitou a být odbornou autoritou, rádi se s Vámi potkáme a projekt detailně představíme.

Těšíme se na spolupráci.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

S T A K O společnost s ručením omezeným | S T A K O společnost s… | Slezské Předměstí, Hradec Králové Slezské Předměstí, Hradec…
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
CONSTRONG s.r.o. | CONSTRONG s.r.o. | Čáslav Čáslav
  • 70 000 – 110 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 4. srpna
KVIS Pardubice a.s. | KVIS Pardubice a.s. | Pardubice Pardubice
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 4. srpna
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Pardubice Pardubice
  • 85 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 3. srpna
TOMIL s.r.o. | TOMIL s.r.o. | Litomyšlské Předměstí, Vysoké Mýto Litomyšlské Předměstí, Vysoké…
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 31. července
LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o. | LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o. | Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. července
Stavební bytové družstvo Družba Pardubice | Stavební bytové družstvo… | Trnová, Pardubice Trnová, Pardubice
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 30. července
ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. | ÚDRŽBA SILNIC… | Hradec Králové Hradec Králové
  • do 47 800 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. dubna
K Z K Bojkovice, s.r.o. | K Z K Bojkovice, s.r.o. | Bojkovice Bojkovice
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 27. dubna
Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o. | Reed Personnel Services Czech… | Brno Brno
  • 50 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 7. prosince
Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Nošovice Nošovice
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 9. března
Dibaq a.s. | Dibaq a.s. | Helvíkovice Helvíkovice
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 7. dubna
Kimberly-Clark, s.r.o. | Kimberly-Clark, s.r.o. | Litovel Litovel
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. března
EUC a.s. | EUC a.s. | Nymburk Nymburk
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro rodiče
Zveřejněno: 31. března
DiMonde s.r.o. | DiMonde s.r.o. | Český Krumlov Český Krumlov
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 7. dubna
DiMonde s.r.o. | DiMonde s.r.o. | Latrán, Český Krumlov Latrán, Český Krumlov
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 7. dubna
AUTO - DREI, s.r.o. | AUTO - DREI, s.r.o. | Hranice IV-Drahotuše, Hranice, Přerov Hranice IV-Drahotuše, Hranice…
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 7. dubna
CEDES Logistik s.r.o. | CEDES Logistik s.r.o. | Modletice Modletice
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 7. dubna
Markéta Kořenková | Markéta Kořenková | Nový Lískovec, Brno Nový Lískovec, Brno
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 7. dubna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., V-work s.r.o., S T A K O společnost s ručením omezeným, CONSTRONG s.r.o., KVIS Pardubice a.s., Skanska a.s., FAST střechy s.r.o., MPO montage s.r.o., Rubena, s.r.o., DAMAREZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Orienta Czech s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., MarkZPro s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., H.A.N.S. stavby, a.s., Penta Hospitals CZ, s.r.o., Metrostav a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Comac jobs s.r.o., O.K. solution, s.r.o., TOMIL s.r.o., RKO GROUP a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o., Chládek a Tintěra, Pardubice a.s., Stavební bytové družstvo Družba Pardubice, Ředitelství silnic a dálnic s. p., ACP Engineering s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., FiberTech s.r.o., JASTAV, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Manažer / manažerka logistiky, Řidič / Řidička, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Tesař / Tesařka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Pokrývač / Pokrývačka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Technik / technička ve strojírenství, Revizní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka, Izolatér / Izolatérka, Konzultant / Konzultantka v technických oborech

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Hradec Králové, Vysoké Mýto, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou, Slezské Předměstí, Hradec Králové, Čáslav, Litomyšl, Pardubice, Náchod, Celá ČR, Trutnov, Kolín, Semtín, Pardubice, Chlumec nad Cidlinou, Litomyšlské Předměstí, Vysoké Mýto, Pražské Předměstí, Vysoké Mýto, Kutná Hora, Lázně Bohdaneč, Trnová, Pardubice, Kolín V, Kolín, Pouchov, Hradec Králové, Živanice, Jičín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

auto generál zkušenost