Hledáme lidem práci Manpower

Procesní inženýr | mimo automotiv

Lokalita Valašské Meziříčí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2), Český jazyk (Expert C2)
Kontakt Barbora Jablonická, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Aktuálně hledáme pracovníka na pozici procesního inženýra, jako posílení týmu do společnosti. Je zde mzda odpovídající vašim zkušenostem, flexibilní pracovní dobu a řada dalších benefitů. Pokud máte zkušenosti z oblasti a zájem připojit se k týmu, stačí zaslat váš životopis a posunete se tak o krok blíže k této zajímavé pracovní příležitosti.

Popis pozice:

  • Neustálé zdokonalování procesů a zvyšování efektivity výroby.
  • Sledování a optimalizace současných procesů.
  • Navrhování nápravných opatření k odstranění nedostatků a zlepšení výkonnosti.
  • Vytváření technické dokumentace a pracovních instrukcí.
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními napříč celou společností.

Profil kandidáta:

  • Absolvent vysokoškolského vzdělání v oboru Strojní inženýrství
  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost metodiky štíhlé výroby
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost práce s MS Office
  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost pracovat samostatně a zodpovědně

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí zavedné výrobní společnosti
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování (firemní stravování)
  • Cafeterie systém
  • Poukázky Flexi pass
  • Firemní akce
  • Zvýhodněný mobilní tarif

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

absolvent AJ akce auto benefit Bor dokumentace dovolená EU flexibilní hledám HR inzerát inzeráty inženýr IT kandidát místa mobil mobilní tarif Most mzda Office penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní prostředí pracovník praxe prostředí připojištění příspěvek sledování SOU společnost společnosti spolupráce stravování tarif uchazeč výkon vyšší vzdělání zkušenosti znalost životopis anglické cafeterie dokument firemní jazyk mobilní oblast oblasti obor oddělení penzijní PR pracovní příležitost pracovní příležitosti proces procesů profi příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost příležitosti případ přístup rok řidič schopnost stroj systém technické tým volná pracovní místa výkonnost výrobní výroby zájem zkušenost