Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Truhlář

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Ostrava
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Truhlář / Truhlářka

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Náplň práce:

  • práce na dřevoobráběcích strojích, lícování a montáž dřevěných podlah, příček, stěn, dveří apod.
  • obkládání stropů, bočnic, nástupních prostor a kabiny strojvedoucího
  • práce s laminátovými panely obložení
  • veškeré činnosti prováděny dle technické výkresové dokumentace

Co od Vás očekáváme:

  • SOU – technického směru
  • orientace v technických výkresech
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • směnný provoz

  • Brno-venkov
  • QL Interier s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. června
  • Praha
  • Lignum design s. r. o. v likvidaci
Zveřejněno: 6. srpna
  • Praha
  • GABON PRAHA s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 11. listopadu
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Brno-město
  • Truhlářství Modřice, s.r.o.
Zveřejněno: 18. prosince
  • Dešov
  • Marek Soukup
  • 16 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 27. září
  • Hradec Králové
  • SphereX s.r.o.
Zveřejněno: 3. června
  • Meclov
  • Niehoff Nábytek k.s.
Zveřejněno: 1. srpna
  • Tučapy, Vyškov
  • SOLLUS NÁBYTEK, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 26. srpna
  • Valašské Meziříčí
  • KRAJCAR, s.r.o.
  • 17 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Zaječov
  • In - styl Hořovice s.r.o.
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Trubín
  • LINEA spol.s r.o.
  • od 20 160 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Zaječov
Zveřejněno: 26. září
  • Děčín
  • Arnošt Křenek
  • 15 200 Kč
Zveřejněno: 30. června
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Lindner Türen - Fassaden s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • Mnichovo Hradiště
  • ELTRO ŠŤASTNÝ, s.r.o.
  • 19 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Havířov
  • MATTES plus s.r.o.
  • 15 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Chotěboř
  • Petr Paul
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Kynšperk nad Ohří
  • Crea-Card s.r.o.
  • od 92 Kč / hod
Zveřejněno: 4. února
  • Dětmarovice
  • Ivo Kiša
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Uherský Brod
  • INTERLAB s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Otovice, Karlovy Vary
  • TRUTESPOL s.r.o.
Zveřejněno: 4. května
  • Javorník, Jeseník
  • Robin Daňa
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Levínská Olešnice
  • Miroslav Kocián
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 18. října
  • Kopřivnice
  • Jaroslav Kresta
Zveřejněno: 14. února
  • Přeštice
  • AWA Global a.s. v likvidaci
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Žižkov, Praha
  • ArtWorks Design s.r.o.
  • 21 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Třinec
  • TRING INVEST s.r.o.
Zveřejněno: 5. července
  • Lysá nad Labem
  • H.A.N.S. prefa, a.s.
  • 90 – 150 Kč / hod
Zveřejněno: 8. června
  • Chomutov
  • NDF Interiéry s.r.o.
Zveřejněno: 21. června
  • Havlíčkův Brod
  • Jaroslav Starý
  • 17 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Mladá Boleslav
  • Dušan Řezáč
  • 29 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Uherské Hradiště
  • HALÍK - Truhlářství, s.r.o.
  • 16 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Semily
  • SAVA spol. s r.o.
Zveřejněno: 14. ledna
  • Opatov, Svitavy
  • V L A B O, s.r.o.
  • 19 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Třinec
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • Háj ve Slezsku
  • Milan Válek - TRUHLÁŘSTVÍ s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 3. srpna
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 24. července
  • Těšovice, Prachatice
  • CZECH DOORS a.s.
Zveřejněno: 20. června
  • Praha
  • Revelton FL s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Ostrava
  • V.T.P. KUCHARČÍK s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., TATRA TRUCKS a.s., Skanska a.s., ManpowerGroup s.r.o., Trenkwalder a.s., MG tech s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

činnost dokumentace náplň práce NDA práce SOU truhlář Zruč činnosti dokument náplň PR stroj