- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Místo výkonu práce: Nýřany
Průběžná kontrola kvality na 12 hodinové směny.
Požadujeme:
vzdělání: ÚSO nebo adekvátní praxe v oblasti výroby/ výrobní kontroly
zkušenosti: praxe v oddělení kvality výrobního závodu (automobilový průmysl výhodou)
kurzy a školení:
různá školení z oblasti kvality výhodou
školení bezpečnosti práce
dovednosti:
základní znalost práce s PC, zákl. programy Word, Excel, Outlook atd.
znalost měření jednoduchými měřidly, měření složitějšími měřidly výhodou
schopnost jednat s lidmi a pracovat v týmu
schopnost trvalého odborného růstu v souladu s konkrétními potřebami firmy
odpovědnost, důstojné a důvěryhodné vystupování
samostatnost a rozhodnost, korektnost v jednání
cílevědomost a vytrvalost
důslednost ve všech pracovních činnostech
ostatní:
dobrý zrak, komunikativnost, chuť učit se v oboru
psychická a fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav
přirozená autorita
Nabízíme:

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.