Hledáme lidem práci Manpower

Pracovník/pracovnice na montáže - jistota práce pro každého!

Lokalita Valašské Meziříčí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Chcete jistou práci? Netrapte se hledáním a ozvěte se nám!

Nemáte praxi ve svém oboru nebo chcete prostě změnu?? U nás potřebujete jen šikovné ručičky - všechno ostatní vás naučíme sami! Jsme společnost vyrábějící reproduktory pro přední výrobce automobilů. Dáme vám jistotu zaměstnání, skvělý výdělek, super kolektiv, tak se neváhejte ozvat!

Jaká bude vaše náplň práce?

Naučíme vás vše od A až po Z. Čeká vás:
- kompletace reproduktorů
- příprava výrobků
- vizuální kontrola výrobků
- manipulace s výrobky

V rámci zaškolení projdete všemi pozicemi, které můžete v rámci práce střídat = žádný stereotyp!

Profil kandidáta:

Co byste měli ovládat?

Požadujeme pouze manuální zručnost a ochotu pracovat ve směnném provozu.

Práce je tedy pro každého!

Nabízíme:

A co vám nabídneme my?

Ukázka pracoviště před nástupem do zaměstnání
Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
Odpovídající mzdové ohodnocení
Výkonnostní prémie
Příspěvek na dopravu
Stravenky
Přesčasy hrazeny 50 % (ze zákona je pouze 25%)

Bonusy a prémie

Nástup možný IHNED

Ubytování nezařizujeme.

  • Nové Město, Praha
  • PROSTY,  s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. dubna
  • Dobříš
  • Krmelec Vlaška s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Praha
  • Prime Solder s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 29. dubna
  • Blatnice pod Svatým Antonínkem
  • ITALAT CZ s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Čtveřín
  • Ventures Pro s.r.o.
  • od 14 740 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Plzeň
  • DUKRAL stavby, s.r.o.
  • 15 000 – 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Přerov, Kroměříž

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

AJ auto automobil bonus bonusy Bor hodnocení HR kandidát mezinárodní mobil náplň práce ohodnocení pozice práce pracoviště pracovní pracovnice pracovník přesčas přesčasy příspěvek společnost společnosti stabilní stravenky školení ubytování výdělek výkon zaměstnání Zruč kolektiv kontrola kov mzdové náplň národní obor Ostatní PR prémie profi příprava třída vizuál vizuální výkonnost