Skladník - Dnešice

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Dnešice
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Skladník.

Náplň práce:

  • fyzická práce ve skladu materiálu a zboží
  • vedení záznamů v systému ProAlpha – modul výroba/logistika
  • správa skladových karet
  • včasná příprava materiálu pro veškeré výrobní oddělení dle potřeby
  • spolupráce při vykládce a nakládce zboží
  • při předávání „NFP-zboží“ dopravcům, dbát na GMP podmínku – tzn. zboží smí býti převáženo pouze s přísným dohledem na čistotu vozu a se zbožím stejného nebo podobného charakteru farmacie
  • 2 sm provoz (ranní, odpolední)

Požadujeme:

  • schopnost zajistit bezproblémový průběh příjmu a výdeje materiálu a zboží
  • zajištění požadavků správného skladování
  • kontrola čistoty přistaveného vozu před zahájením nakládky a bezpečné naložení na přepravní vůz
  • dbát na čistotu provozu
  • orientace v dokumentaci
  • jazyková vybavenost – Nj – výhodou

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • pololetní odměny
  • vánoční odměny ve výši jednoho měsíčního platu
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky
  • stabilní práci na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Dnešice (Plzeň jih)