Hledáme lidem práci Manpower

Hledá se Brusič - vhodné i pro absolventy technických oborů

Lokalita Zlín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

BROUSÍŠ? BROUSÍM! → BROUSÍME!!

Jsi schopný, zkušený brusič nebo jsi čerstvým absolventem technického oboru, který chce získat velmi cenné praktické zkušenosti?! Chceš zaměstnání, kde za svou odvedenou práci budeš náležitě odměněn?!

→ Tak tato práce je právě pro Tebe!

Popis pozice:

Do moderního prostředí hledáme nové kolegy, kteří umí pracovat s měřidly nebo by nám pomohli s obsluhou brusných strojů.

Pro lepší představu, co práce obnáší a v jakém prostředí probíhá, Vám nabízíme ukázku provozu ☺

Profil kandidáta:

- Vzdělání v technickém oboru
- Manuální zručnost
- Chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:

- Nástupní mzda až 26 000 Kč/měsíčně (po zaučení se mzda zvedá)
- Příplatky, které jsou nad zákonnou výši
- Prémie až 3 000 Kč/měsíčně
- Práce na HPP s okamžitým nástupem do kmene
- 13. plat
- Stravenky
- 25 dní dovolené

  • Zlín
  • Klempířství Kostelec s.r.o.
  • 31 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. dubna
  • Otrokovice
  • Continental Barum s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
Zveřejněno: 19. dubna
  • Valašské Meziříčí
  • SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
  • 19 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 5. října
  • Písek
  • Kateřina Sazmová
  • 17 970 – 20 000 Kč
  • Písek
  • SMOM CZ s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Lišov, České Budějovice
  • Základní škola a Mateřská škola Lišov
  • od 18 240 Kč
  • Lomnice nad Lužnicí
  • Pekařství Jana s.r.o. v likvidaci
  • od 18 000 Kč
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • TREFAL, spol. s r. o.
  • 19 000 – 21 000 Kč

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Odbory - proč a jak je založit

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

absolvent Bor den hledám IT kandidát mzda náplň práce nové plat pozice práce prostředí příplatky SOU stravenky vhodné vzdělání zaměstnání zkušenosti Zruč dovolené náplň obor PR praktické prémie profi stav stroj technické technický tým zkušenost