Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Vrchní a všeobecná sestra do domácí péče oblast Český Těšín

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), dohoda o pracovní činnosti (dpč), dohoda o provedení práce (dpp)
Lokalita Český Těšín
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Zdravotní bratr / sestra, Praktická sestra, Všeobecná sestra
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 40.000 – 60.000 Kč

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

Do naší pobočky v Českém Těšíně hledáme všeobecnou a vrchní sestru.

Staňte se součástí prosperující a rychle rostoucí společnosti, kde je pro nás pacient a zaměstnanec na prvním místě.

Náplň práce:

  • Poskytování zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
  • Vedení zdravotnické dokumentace
  • Odpovědnost za vykazování zdravotní péče na pojišťovny a další administrativa (VS)
  • Odpovědnost za kvalitu poskytované péče (VS)
  • Účast při výběru a přijímání zdravotnického personálu (VS)

Co od Vás očekáváme:

  • Aktivní řidič sk. B
  • Vzdělání všeobecné sestry a vyšší
  • Základní znalosti práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita
  • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • TRESTNÍ BEZÚHONNOST
  • Zkušeností na vedoucí pozici nejméně (VS)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení: 40.000 – 60.000 Kč hrubého měsíčně, dle výkonu
  • Služební automobil
  • Zázemí velké stabilní společnosti
  • Práce v přátelských týmech
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Možnost práce na dohodu o provedení práce
  • V případě práce na plný úvazek další zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího vzdělávání financovaného zaměstnavatelem

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

administrativa AJ auto automobil Český Těšín den doba dokumentace domácí flexibilní hledám hodnocení HR IT loajalita Luže mobil Most možnost náplň práce NDA odpovědnost ohodnocení péče pečlivost pobočky pojišťovny práce pracovní pracovní doba prostředí samostatnost služební služební auto SOU společnost společnosti stabilní Těšín úvazek vedení vedoucí všeobecná všeobecné výhody výkon vyšší vzdělání vzdělávání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zaměstnavatel zdravotní zkrácený úvazek znalost znalosti dar dokument dovednost dovolené komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti mzdové náplň oblast PC PR přátelský příjemné případ řidič součást standard tým výběr zaměstnanecké zdravotní péče zkušenost