Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor výrobní linky - mzda až 40 tis.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Humpolec
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s obsluhou výrobní linky a hledáte stabilní zaměstnání přímo v kmenovém stavu prosperující společnosti?

Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu s pravidelnou 5denní pauzou?

Pak čtěte dál!

Hledáme nové kolegy do neustále rostoucí ryze české společnosti, která je na trhu více než 25 let. Místem výkonu práce je Humpolec.

Co Vás čeká?

  • příprava surovin a materiálu
  • obsluha výrobní linky

Co Vám nabídneme?

  • průběžné navyšování mzdy
  • po skutečném ovládnutí výrobní linky mzda více než 40 tis.
  • nepřetržitý provoz
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolená nad rámec zákona
  • dotované stravování
  • možnost využití firemního fitness zdarma

Co od Vás očekáváme?

  • pečlivost a samostatnost
  • znalost práce s PC

  • Havlíčkův Brod
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 29 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 24. března
    Benefity:
  • Kafetérie
Zveřejněno: 21. března
  • Jihlava
  • 34 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Vrdy
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. března
  • Střížovice, Jindřichův Hradec
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Ostrava
  • Marcela Pagáčová
  • 3 000 – 15 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 16. března

DOORNITE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., BiosImport s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., KARO - Leather Company s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Studnařství Štecher s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CELET s.r.o., DAKO-CZ, a.s., Markmont, s.r.o., TopolWater, s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., Amikov job, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně kožedělného zboží, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v těžbě, Těžař / Těžařka, Vrtač / Vrtařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Jihlava, Humpolec, Herálec, okres Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Boršov, Havlíčkův Brod, Ledeč nad Sázavou, Kámen, okres Pelhřimov, Zruč nad Sázavou, Chotěboř, Ždírec nad Doubravou, Nová Včelnice, Třemošnice, Čáslav, Žďár nad Sázavou, Vrdy, Kutná Hora, Hlinsko, okres Chrudim, Střížovice, okres Jindřichův Hradec

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Odbory - proč a jak je založit

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

den dovolená EU hledám Humpolec IT Most možnost mzda mzdy náplň práce nepřetržitý nové operátor pečlivost penzijní připojištění pojištění práce připojištění příspěvek samostatnost Skuteč společnost společnosti stabilní stravování výkon zaměstnání zdarma zkušenosti znalost české dar firemní linky materiál náplň obsluha PC penzijní PR příprava rámec stav trh výrobní zkušenost