Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Prodavač v oddělení elektro (Brno)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodil by se nám

Prodavač, kterého baví práce v obchodě a vyzná se v sortimentu elektra. Vítáme znalost moderní techniky. Řidičský průkaz na vysokozdvih není podmínkou, tuto kvalifikaci vám umožníme získat u nás.

Co vás čeká

Doplňování zboží, obsluha zákazníků, kontrola správnosti cen, atraktivní prezentace sortimentu elektra a další činnosti, které k obchodu patří.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. dubna
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
  • Brno
  • RANOB s.r.o.
  • 4 200 – 12 600 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 2. ledna

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Cotton-MM s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Proveon, a.s., Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., LIMEX ČR, s.r.o., Větrník, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Manuvia, a. s., organizační složka, NEW YORKER CZ, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., 21 Consult Group s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., TextilEco a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, ISAN Radiátory s.r.o., MUNIPOLIS s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Česká pošta, s.p., SMS finance, a.s., Wittchen s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PTF financial s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NOVOTNÝ CONSULTING s.r.o., JOBSTART s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., XXXLutz, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ALIFEA s.r.o., ASPIRA Recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Areklama s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Nejbaby s.r.o., T-Mobile Czech Republic a.s., PetCenter CZ s.r.o., Partners Financial Services, a.s., RANOB s.r.o., Enantis s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., K&L Rock Services s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Obsluha lidí, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Pracovník / pracovnice ve službách, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Produktový manažer / manažerka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

Brno, Židenice, Brno

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Trainee program – první práce pro absolventy

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ Brno budoucnost činnost den elektro EU firma HR IT měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce plat práce prostředí příplatky smlouva stravenky technik víkend zaměstnanců zaměstnanec znalost životopis činnosti dovolené kontrola kov kvalitní na dobu náplň obchod obsluha obsluha zákazníků oddělení PR prezentace techniky v roce zákazník zaměstnanecké