Nákupčí/Výrobní společnost

Ostrava

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Jazykové znalosti
Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

Jste rozhodní, máte tah na branku a zkušenosti s nákupem ve výrobní firmě? Hledáte prostředí, kde Vaše práce bude mít přímý dopad na chod výroby a kde můžete komunikovat napříč odděleními i s dodavateli ze zahraničí?

Pro našeho klienta – stabilní mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí a moderním přístupem – hledáme schopného nákupčího, který posílí nákupní tým a aktivně se zapojí do řízení dodavatelských vztahů a optimalizace nákupních procesů.

Popis pozice:

  • Zajišťovat nákupní procesy od A do Z
  • Komunikovat s dodavateli, vyjednávat o cenách a dodacích podmínkách
  • Pečovat o vztahy se stávajícími dodavateli, provádět jejich hodnocení a rozvíjet spolupráci
  • Organizovat a vést výběrové řízení / tendery
  • Spravovat poptávky, objednávky a nákupní data v systému SAP
  • Úzce spolupracovat s dalšími odděleními (plánování, výroba, kvalita, logistika)

Profil kandidáta:

  • Máte minimálně 2 roky praxe v oblasti nákupu ve výrobní firmě
  • Aktivně komunikujete anglicky – další cizí jazyk je výhodou
  • Znalost SAPu je vítána, případně Vás zaučíme
  • Jste aktivní a rozhodná osobnost, která si umí stát za svým a dokáže efektivně vyjednávat
  • Umíte si nastavit systém práce, orientujete se na výsledek a zvládáte pracovat samostatně

Nabízíme:

  • Motivující mzdu s pravidelnou valorizací
  • Roční a půlroční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • Programy na podporu zdraví (očkování, fyzioterapie, vitamíny…)
  • Možnosti dalšího vzdělávání (možnost jazykových kurzů a dalších školení)
  • Firemní akce během celého roku
  • Odměny při významných životních příležitostech

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

PRO-FACTOR cz, s.r.o. | PRO-FACTOR cz, s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 60 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. září
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 23. září
MPO montage s.r.o. | MPO montage s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 23. září
Schaeffler Production CZ s.r.o. | Schaeffler Production CZ s.r… | Lanškroun Lanškroun
  • 28 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. února
Cafetrade, s.r.o. | Cafetrade, s.r.o. | Praha Praha
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
Etimos Human s.r.o. | Etimos Human s.r.o. | Pržno, Frýdek-Místek Pržno, Frýdek-Místek
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
SNĚŽNÍK , a.s. | SNĚŽNÍK , a.s. | Dolní Morava Dolní Morava
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 40 000 – 47 999 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. srpna
Jobík Czech s.r.o. | Jobík Czech s.r.o. | Horní Počernice, Praha Horní Počernice, Praha
  • 44 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
CRI ameba.eu, s.r.o. | CRI ameba.eu, s.r.o. | Karlovy Vary Karlovy Vary
  • 47 600 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
UNIFRAX s.r.o. | UNIFRAX s.r.o. | Pozorka, Dubí Pozorka, Dubí
  • 34 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
F AIR, spol. s r.o. | F AIR, spol. s r.o. | Bystřice, Benešov Bystřice, Benešov
  • do 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 22. července
HILLEX s.r.o. | HILLEX s.r.o. | Plzeň Plzeň
  • 38 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 22. července

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
auto IKO s.r.o., Alza.cz a.s., ManpowerGroup s.r.o., Auto Tichý s.r.o., PRO-FACTOR cz, s.r.o., Věra Pietrasová, H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Broker Investment, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, mBlue Czech, s.r.o., SKAROT CZ s.r.o., EVROPA services Czech s.r.o., Fusakle s.r.o., Partners Financial Services, a.s., JCOS s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., MAX TARA s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Trenkwalder a.s., RIXO a.s., KFC, ZK Design a.s., Globus ČR, v.o.s., BRALEP s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ALIFEA s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, MPO montage s.r.o., RYTMIK Dětem z. ú., Proveon, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Bageterie Boulevard, 21 Consult Group s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Specialista / specialistka telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Online marketing, Projektant / Projektantka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Poruba, Ostrava, Ostrava, Celá ČR, Vítkovice, Ostrava, Moravská Ostrava, Ostrava, Dubina, Ostrava, Hlučín, Bohumín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nemocenská bez stresu: Jak zvládnout formuláře i eNeschopenku

Nemocenská bez stresu: Jak zvládnout formuláře i eNeschopenku

Pracovní neschopnost nemusí být noční můrou personalistů ani zaměstnanců. S eNeschopenkou a trochou organizace se dá zvládnout hladce. Jak na to? Tady je ucelený průvodce plný praktických tipů, které vám ušetří čas i nervy!

Jak zaujmout na první pohled? Psychologie barev, textu v životopisech a profilech na sítích

Jak zaujmout na první pohled? Psychologie barev, textu v životopisech a profilech na sítích

První dojem uděláte jen jednou. Ať už jde o váš životopis, profil na LinkedInu nebo jiné profesní sítě, barvy a text hrají klíčovou roli. Věděli jste, že správná volba barev může zvýšit šanci, že si vás zaměstnavatel všimne? Nebo že na struktuře textu záleží víc, než si myslíte? Pojďme si ukázat, jak díky psychologii barev a textu zaujmout hned napoprvé.

Podcast: Víte, na jaké volno máte nově nárok? Změny v zákoníku práce 2025

Podcast: Víte, na jaké volno máte nově nárok? Změny v zákoníku práce 2025

Od 1. června 2025 vstoupila s flexinovelou zákoníku práce v účinnost i úprava nařízení vlády č. 590/2006 Sb. Mění pravidla pro osobní překážky v práci. Přináší jasnější nárok na volno při svatbě, úmrtí či doprovodu k lékaři a nové podmínky pro volno při hledání zaměstnání. Co to znamená pro HR praxi a plánování směn?

Co to je a jak vypočítat průměrný výdělek

Co to je a jak vypočítat průměrný výdělek

Ukážeme vám, na co je důležitý a jak se počítá průměrný výdělek. Správně vypočítaný průměrný měsíční výdělek slouží pro odstupné a další náhrady. Nezbytný je průměrný čistý měsíční výdělek pro podporu v nezaměstnanosti.

zkušenost