Hledáme lidem práci Manpower

Recepční do výrobní společnosti

Lokalita Kaplice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Baví Vás komunikace s lidmi nebo chcete získat svou první praxi ?  Právě hledáme pro významnou společnost vhodné kandidáty na pozici recepční

Popis pozice:

-provoz recepce
-evidence majetku
-pracovní oblečení - objednávky + evidence
-asistentské práce – firemní návštěvy
-třídění faktur
-archiv

Profil kandidáta:

-SŠ vzdělání
-základní znalost Aj nebo Nj (slovem – zahraniční návštěvy, telefonáty) – nutná
-znalost MS Office
-příjemné vystupování

Nabízíme:

-práci na HPP ve stabilní české společnosti
-platové ohodnocení dle schopností a zkušeností
-příjemné pracovní prostředí v mladém přátelském kolektivu
-jazykové kurzy

Nástup možný ihned

  • Přelouč
  • FEST Engineering Ltd. Czech Republic…
  • od 20 160 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. prosince
  • České Budějovice
  • Kvalita - družstvo služeb
  • 18 150 – 19 650 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • Čestice, Strakonice
  • ALVA Strakonice, spol. s r.o.
  • od 55 000 Kč
  • Strašnice, Praha
  • STUDIO DENT s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 29. června

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Odbory - proč a jak je založit

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ asistent den dění evidence evidence majetku hledám hodnocení HR kandidát komunikace kurz kurzy náplň práce oblečení Office ohodnocení plat pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí společnost společnosti stabilní telefon třídění vhodné vzdělání znalost české firemní jazyk kolektiv kov náplň PC platové ohodnocení PR profi přátelské příjemné příjemné pracovní prostředí schopnost výrobní zahraniční zkušenost