Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

HSE&E Coordinator/ Technik BOZP (m/ž) - automotive

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tachov
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management, Strojírenství a automobilový průmysl, Energetika, životní prostředí, ekologie
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 50.000 – 60.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Chcete svou prací přispívat k vyššímu bezpečí a komfortu interiérů prestižních automobilových značek?

Ve výrobním závodu v Boru u Tachova, jsme na minutu přesní a denně vyrobíme až 1200 car setů!

Do svého týmu hledáme leadera - srdcaře, co s námi udrží tempo!

Přidejte se k nám!

Kdo je u nás úspěšný a je tu s námi dlouho a rád/ a?

  • člověk s analytickým uvažováním, se schopností předjímat rizika v rámci provozu
  • ten, kdo se rychle zorientuje ve výrobním procesu a nepotřebuje žádný speciální support (pozor – neplést si s adaptačním procesem)
  • osobnost, která pevně drží otěže všech standardů a v případě nové situace, se rychle zadaptuje a nastaví potřebná opatření
  • člověk, který je schopen si určit priority, orientuje se na řešení a dotahuje věci ke zdárnému výsledku
  • kolega, který rád pracuje v multikulturním prostředí a chce maximálně využít znalost angličtiny (i dalších jazyků)

Vaše náplň práce:

  • výkon funkce zmocněnce - technika BOZP a EMS, v souladu s platnou legislativou (+ koordinace výkonu funkce technika OPP)
  • výkon funkce interního auditora EMS, školitele v oblasti EMS
  • zajištění implementace, evidence a správné praxe, při dodržování všech požadavků EMS, revize procesní dokumentace
  • reporting statusu EMS vedení závodu a organizace pravidelných setkání EMS týmu
  • odpovědnost za odhalení potencionálních rizikových situací, provádění a zdokumentování proškolení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO / nástupní, periodické, apod.
  • administrace záznamů o pracovních úrazech a příprava statistických hlášení v oblasti BOZP, OPP, hygieny práce a životního prostředí, ve smyslu platné legislativy
  • příprava podkladů pro legislativně stanovená hlášení státním institucím
  • aktualizace BOZP a PO dokumentace, bezodkladně po výskytu rizikové situace
  • implementace a aktualizace nouzové strategie závodu, odhadce rizik všech procesů
  • komentář k procesu a vyhodnocování náběhu nových výrobků, produktové a procesní změny
  • měsíční reporting výsledků v systému a vedení závodu
  • spolupráce s dodavateli OPP, SBS a jejich koordinace, výběr dodavatelů
  • stanovení používání OPP pro pracovníky závodu
  • koordinace výkonu PZS (Pracovní zdravotní služba)
  • uplatňování předpisů a ustanovení v podmínkách závodu Bor, ve smyslu platné legislativy v oblasti životního prostředí
  • odpovědnost za koordinaci aktivit, spojených s odpadovým hospodářstvím a spolupráce s dodavatelem těchto služeb
  • sledování výdajů energií a koordinace činností, v souvislosti s energetickými toky v závodě, s ohledem na BOZP, OPP a ŽP

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci s prestižní nadnárodní společností a jedničkou na automotive trhu
  • práci v mezinárodním prostředí, s každodenním využitím cizích jazyků
  • cenné zkušenosti a významný podíl na stávajících a nových projektech
  • vzdělávání a možnost profesního růstu
  • firemní akce (Vaše rodina vítána)
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • měsíční bonusy a odměny
  • služební automobil
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • zdarma závodní stravování
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Ústí nad Orlicí
  • Rieter CZ s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. srpna
  • Brno
  • RevizeVM & 1bozp s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. července
  • Rapotín
  • Petr ŠVIK, spol. s r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 27. dubna
  • Bělčice
  • Ocelové konstrukce Záhrobí s.r.o.

HOFMANN WIZARD s.r.o., FLEXIMA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., PRESSOL Tschechien s.r.o., Trafag, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Systémový inženýr / inženýrka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Nástrojář / Nástrojářka, Slévač / Slévařka, Slévárenský technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Zkušební technik / technička, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Stříbro, Tachov, Bor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

AJ akce audit auditor auto automobil bonus bonusy Bor BOZP činnost den dění dodržování dokumentace evidence hledám hodnocení interní IT kolega Luže mezinárodní mobil mobilní tarif možnost náplň práce NDA nové odměny odpovědnost ohodnocení OZP pec penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní pracovník praxe prostředí připojištění příspěvek reporting rizika růst sledování služba služební služební auto SOU společnost spolupráce strategie stravování školení Tachov tarif technik úraz vedení výkon vyšší vzdělávání zaměstnanců zaměstnání zdarma zdravotní zkušenosti změny znalost bezpečí dar díl dokument dovolené firemní funkce interiér jazyk koordinace kov kulturní měsíční mobilní náplň národní oblast oblasti organizace osobnost penzijní platové ohodnocení PR priority proces procesů produktové profesní projekt předpis případ příprava report riziko řešení schopnost situace speciální standard stav systém technika trh tým výběr výdaj výrobní závod záznam zkušenost životní