Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ZKUŠEBNÍ TECHNIK (od 30.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Kontrolor / Kontrolorka, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby
Hrubá mzda 30.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Jste absolventem technického oboru nebo již máte nějaké zkušenosti a láká Vás zajímavé prostředí slévárny? Zajímá Vás testování? Víte, co znamená defektoskopie? Chcete pracovat s moderními technologiemi, něco nového se naučit a dále kariérně růst?

Pak jste možná právě Vy tím, koho hledáme!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posily do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

  • Kontrola technických požadavků pro zadávání zkoušek
  • Provádění zkoušek a testů na určování technologie výroby a pracovních postupů (odběr a příprava vzorků, různé testy)
  • Zkoušení nových zařízení
  • Vyhodnocení průběhů zkoušek, vypracování protokolů o jejich výsledku
  • Spolupráce na definování systému testování

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ v technickém oboru
  • Praxe min 3 roky v technických oborech
  • Středně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Znalost práce s PC
  • Znalost defektoskopie výhodou
  • Samostatnost, komunikativnost, pečlivost, aktivní přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce v nadnárodní stabilní společnosti
  • Mzda dle dosavadních zkušeností od 30.000 Kč
  • Důkladné adaptační školení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Čtvrtletní výrobní bonusy
  • Homeoffice po zaučení
  • Kariérní postup pro šikovné pracovníky
  • Příspěvek na stravování
  • Služební telefon a notebook
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdarma ochucené nápoje;
  • Firemní akce a dárkové balíčky
  • Multisport karta
  • Pracoviště blízko centra
  • Místo výkonu práce: Brno

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
včerejší
  • Brno
  • Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Rapotín
  • Petr ŠVIK, spol. s r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 27. dubna
  • Bělčice
  • Ocelové konstrukce Záhrobí s.r.o.

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Česká pošta, s.p., FRIGERA s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Novitim s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Větrník, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Obchodní manažer / manažerka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Montážník / montážnice, Designér / Designérka, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

absolvent AJ akce bonus bonusy Bor Brno dění doba flexibilní hledám hodnocení IT Luže místo Most mzda náplň práce nová nové Office pečlivost postup práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovník praxe prostředí protokol příspěvek růst řízení samostatnost služební společnost společnosti spolupráce sport stabilní stravování školení technik technologie telefon výkon vzdělávání vzor zdarma zkušenosti znalost anglické centra dar dovolené firemní jazyk kariérní karta kontrola kov místo výkonu práce náplň národní obor odbor odborné PC PR příprava přístup rok systém technické technický technolog test tým výrobní výroby zkušenost