Hledáme lidem práci Manpower

Technik BOZP (HSE)

Lokalita Slaný
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Významná mezinárodní společnost nabízí skvělou příležitost pro technika se zaměřením na bezpečnost práce a životní prostředí! Získejte možnost využít své znalosti v příjemném pracovním prostředí moderní automotive výroby.

Popis pozice:

Na této pozici budete:

  • Spolupracovat při plnění legislativních požadavků v oblasti BOZP/PO/EMS
  • Vyšetřovat příčiny pracovních úrazů, provozních nehod a dalších nestandardních situací
  • Mít na starost oblast OOPP včetně spolupráce s dodavateli
  • Školit zaměstnance v oblasti BOZP/PO/EMS a také nastavovat požadavky na školení
  • Připravovat statistická hlášení a dalších podklady pro vykazování výsledků ve svěřené oblasti
  • Spolupracovat při identifikaci nebezpečí a hodnocení rizik včetně související dokumentace
  • Spoluvytvářet vnitřní předpisy a pokyny, provádět kontroly a prověrky BOZP, případně navrhovat potřebná opatření či úpravy technologií
  • Fungovat také jako interní auditor EMS/SMS

Profil kandidáta:

  • Vzdělání technického zaměření a praxe v oboru (min. 2 roky)
  • Znalost legislativy z oblasti BOZP a životního prostředí (EMS)
  • Zkušenosti s některým ze systémů managementu ISO 14001, OHSAS 18001 vítány
  • Mírně pokročilá znalost AJ (čtení dokumentace)
  • Flexibilita, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • 13. mzda sjednaná v pracovní smlouvě
  • Zázemí stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
  • 25 dnů dovolené + 6 sick days
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
  • Mnoho dalších benefitů (závodní stravování, občerstvení na pracovišti, cafeteria systém…)

  • Brno
  • RevizeVM & 1bozp s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. července
  • Nová Paka
  • Lohmann & Rauscher, s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. února
  • Ústí nad Orlicí
  • Luděk Zeman
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Ostrava
  • TRINANZA s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Ostrava
  • VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Olomouc
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. října
  • Český Krumlov
  • FRONIUS Česká republika s.r.o.
Zveřejněno: 16. března
  • Brno
  • LA - PO fire, s.r.o.
  • 13 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Přerov
  • AcoZato s.r.o.
  • 20 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Hradec Králové
  • ALTER, s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Vsetín
  • JAPA Vsetín spol. s r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Průmyslové podlahy Plaček a.s.
  • 20 000 – 26 000 Kč
  • Pardubice
  • HUNTERS Security s.r.o.
  • od 6 900 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Svitavy
  • NOPEK, a.s.
  • od 16 280 Kč
  • Čeladná
  • Richard Kučík
  • 17 000 – 18 000 Kč
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • Van Doorne Machinefabriek s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • #tearoom s.r.o. v likvidaci
  • od 16 000 Kč
  • Znojmo
  • Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace
  • 21 040 – 31 630 Kč
  • České Budějovice
  • STRAVBYT s.r.o.
  • od 100 Kč / hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Louny, Praha, Beroun, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Most, Ústí nad Labem, Teplice

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Rekvalifikační kurzy v kostce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

AJ audit auditor auto benefit bezpečnost bezpečnost práce Bor BOZP den dokumentace hodnocení interní ISO IT kandidát management měření mezinárodní možnost mzda náplň práce NDA občerstvení odpovědnost OZP pečlivost penzijní připojištění plnění pojištění pozice požadavky práce pracovní praxe prostředí připojištění příspěvek sick day SOU společnost společnosti spolupráce spoření stabilní stravování školení technik úraz vzdělání zkušenosti znalost znalosti bezpečí dar dokument dovolené interní audit kontroly kov legislativní na pracovišti náplň národní oblast oblasti obor penzijní PR profi předpis příjemné příležitost případ rok standard stav systém technické technika technolog úpravy výroby závod zkušenost životní životní prostředí