Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Posila do skladu s VZV - od 26.000 Kč/m+bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita České Budějovice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 24.000 – 26.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní práci na hlavní pracovní poměr s mnoha benefity? Chcete pracovat od pondělí do pátku a mít tak volné víkendy? Staňte se součástí dobrého kolektivu s perspektivou dalšího rozvoje. Máte platný průkaz VZV a nevadí Vám práce na směnný provoz? Máte alespoň malou praxi se 7 tunovým VZV?Zašlete nám Váš životopis a udělejte důležitý krok pro svoji kariéru. Výkon práce: České Budějovie Nabízíme: - zajímavou mzdu dle zkušeností a dovedností - perspektivu rozvoje - zázemí mezinárodního koncernu - nadstandardní lékařská péče - dotované závodní stravování - příspěvky na dětské rekreace a další Požadujeme: - platný průkaz VZV - ochotu pracovat na směnný provoz

  • České Budějovice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
Zveřejněno: 22. března
  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 35 000 – 51 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. března
  • Homole
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Liberec
  • Zlata Čihulová
  • 30 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 4. března

Manuvia České Budějovice, ManpowerGroup s.r.o., ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., LCB s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LAUTARO logistics s.r.o., RACCOON s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Česká pošta, s.p., Šmídl s.r.o., VIVOTRANS s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., Skanska a.s., Derpal Logistic s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Robert Janák s.r.o., Astur & Qanto s.r.o., Unitrans Bohemia s.r.o., Richard Špiroch, Petschl - Transporte (Česko) s.r.o., Řempo CB, a.s., Světtrans s.r.o., DONICAR s.r.o., MIF TRANS s.r.o., GKB Servis, s.r.o., Euro-asfalt s.r.o., DAVE LOG s.r.o., KODE C.B. s.r.o., Karlinger s.r.o., Jihočeská masna, s.r.o., ZVÁNOVEC a.s., Schachinger cargomax s.r.o., AUTO FUTURE, s.r.o., ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o., Správa vozového parku s.r.o., FOODSPED s.r.o., STAVOSIL s. r. o., NICOTRANS a.s., MAREK CZ s.r.o., SEZAKO Prostějov s.r.o., KALDO s.r.o., Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice, Rudolfovská 92, Libor Nechvátal, ČS, náhradní plnění s.r.o., AKORD - stavební a obchodní společnost, spol. s r.o., R. Braun internat. Spedition s.r.o., Unterer s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zedník / Zednice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Opravář / Opravářka, Fasádník / Fasádnice, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Diagnostik / Diagnostička

České Budějovice, Celá ČR, Litvínovice, Hrdějovice, Homole, Včelná, Dobrá Voda u Českých Budějovic

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

AJ benefit benefity bonus bonusy hlavní IT mezinárodní náplň práce NDA péče plat práce pracovní pracovní poměr rozvoj sklad SOU stabilní stravování víkend výkon životopis dar dovednost kolektiv lékař lékařská náplň národní poměr PR příspěvky rok součást standard výkon práce závod zkušenost