Hledáme lidem práci Manpower

Řidič VZV za 26.000 Kč v Ostravě

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zabýváme se výrobou brzdových systému do aut a motorek do celosvětově známých značek.

Hledáme nové kolegy na pozici operátora logistiky, kterého rádi zaučíme, baví ho práce ve skladu a má průkaz na VZV.

Popis pozice:

Práce na oddělení skladu spočívá v zásobování výrobních linek, nakládka/ vykládka kamionů, běžná práce ve skladu, obsluha motorového vozíku, práce v interním systému a se čtečkou materiálu.

Profil kandidáta:

Hledáme kandidáty kteří:

- mají platný průkaz řidiče VZV (pokud je propadlý, tak je možné jej nechat obnovit)

- mají odpovědný přístup v docházce do práce

- nevadí jim pracovat v nepřetržitém provozu (11,5hod. směny)

Nabízíme:

- mzda 125 Kč/hod. + zákonné příplatky

- docházkový bonus 500 Kč

- dojezdový bonus 650 - 2.500 Kč (dle vzdálenosti km Vašeho bydliště)

- výkonnostní bonus až 3.000Kč měsíčně

- dotované stravování v kantýně

- týden dovolené navíc

- smlouvu na HPP

- nástup možný ihned

- zázemí moderního provozu

  • Zlín
  • Fair Play Zlín - zařízení školního…
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. října
  • Velké Meziříčí
  • EUROWAGON, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Ivanovice na Hané
  • AGEN-CE, s.r.o.
  • od 16 800 Kč
  • Český Těšín
  • H&P Account Tax Consulting a.s.
  • 18 000 – 21 000 Kč
  • Karviná
  • Nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková…
  • od 22 566 Kč
  • Třinec
  • STEELHOUSE, a.s.
  • 19 000 – 20 000 Kč
  • Třinec
  • Att Investments CZ SE
  • od 22 000 Kč
  • Újezd, Olomouc
  • Zemědělské družstvo Újezd u Uničova
  • 22 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 16. října

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

AJ bonus den hledám interní IT kandidát mzda náplň práce nové operátor plat pozice práce příplatky sklad směny stravování týden týden dovolené navíc Týn výkon dovolené kov logistik materiál náplň navíc obsluha oddělení odpovědný PR profi přístup řidič systém výkonnost výrobní