Hledáme lidem práci Manpower

ELEKTRIKÁŘ §6 / nadstandartní benefity ! - Uherské Hradiště

Lokalita Uherské Hradiště
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Výzva pro šikovné montážníky/elektrikáře s vyhláškou a paragrafem 6 z okresu Uherského Hradiště do 2 směnného provozu (ranní + odpolední)
Dejtu ruku k dílu ke stavbě, která je důstojným konkurentem tradiční výstavby, navíc s přidanou hodnotou ve formě výhod a jedinečnosti v její mobilitě.

Popis pozice:

zobrazit tel. číslo ="41145" data-gtm-vis-total-visible-time- zobrazit tel. číslo ="100" data-gtm-vis-has-fired- zobrazit tel. číslo ="1">

– montážní práce ve výrobě modulárních staveb – je to taková modulární skládačka / lego pro dospělé. Pokud jsi kutil, kamarád s bruskou, vrtačkou a nýtovačkou, bude to práce pro tebe.
– své elektro vzdělání, které požadujeme vyhl. č. 50/1978 Sb. §6, využiješ pro montáž elektroinstalace modulárních staveb dle technické dokumentace (zásuvky, svítidla, topení, rozvaděče a další komponenty)

Profil kandidáta:

– ukončené vzdělání odpovídajícího směru, podmínkou vyhl. č. 50/1978 Sb. §6
– hledáme manuálně zručné kandidáty, kde nehraje roli vzdělání, důležitá je šikovnost, zručnost, práce s nářadím ti nečiní žádný problém a je tvým koníčkem, schopnost pracovat v týmu
– aktivitu a šikovnost umíme dobře a spravedlivě ohodnotit a přidáme zajímavé benefity

Nabízíme:

zobrazit tel. číslo ="44360" data-gtm-vis-first-on-screen- zobrazit tel. číslo ="44360" data-gtm-vis-total-visible-time- zobrazit tel. číslo ="100" data-gtm-vis-has-fired- zobrazit tel. číslo ="1">

– zázemí stabilní nadnárodní společnosti
– příjemné pracovní prostředí přátelský kolektiv
– motivující finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností
– 13. plat
– navýšení mzdy po zkušební době
– pravidelnou valorizaci mzdy
– náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč
– 5 týdnů dovolené
– příspěvek na dopravu pro kolegy ze vzdálenějších lokalit
– možnost výjezdů na montáže do zahraničí
– příspěvek na stravování (poukázky v hodnotě 90 Kč)
– možnost příspěvků na penzijní/životní pojištění
– příležitost pro rozvoj, individuální přístup k pracovníkům
– po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

  • Zlín
  • DIMER, spol. s r.o.
  • 18 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. února
  • Tábor
  • PT servis konzervárna spol. s r.o.
  • od 15 200 Kč
  • Tábor
  • BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s.
  • od 18 500 Kč
  • Třinec
  • PressMetal - CZ, spol. s r. o.
  • od 25 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • LIPOELASTIC a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • OPOP spol. s r. o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
  • Uherský Brod
  • Petr Trojan
  • 19 000 – 22 000 Kč
  • Kutná Hora
  • Foxconn Technology CZ s.r.o.
  • 16 900 – 25 000 Kč
  • PAVELKA - kontejnery s.r.o.
  • 22 000 – 45 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

AJ benefit benefity Bor data dokumentace elektrikář elektro EU hledám hodnocení HR IT kandidát mobil možnost mzdy na dobu neurčitou nábor náplň práce NDA ohodnocení paragraf plat pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí příspěvek rozvoj společnost společnosti stabilní stravování Uherské Hradiště výjezd vzdělání zahraničí Zruč životní pojištění dar díl dokument dovolené finanční instalace kolektiv kov na dobu náborový náplň národní navíc okres penzijní PR problém profi přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost přístup schopnost smlouvy stav technické tým výše zkušební zkušenost životní