Práce: Máme Pro Vás Pracovní Příležitost S Náborovým Příspěvkem

lokalita: Plzeň zadavatel: ManpowerGroup s.r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme nové kolegy/ně na pozici operátora výroby, pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou řídících systému pro osobní automobily.

Jaká bude Vaše náplň práce?

Vaší náplní práce bude obsluha poloautomatických strojů, kontrola kvality výrobků.

Jaké máme požadavky?

Podmínkou je plnoletost, trestní bezúhonnost, ochota pracovat na třísměnný provoz po osmi hodinách, manuální zručnost a pečlivost. :-)

Platové ohodnocení:

Základní mzda je 21 500 Kč, ale tím to samozřejmě nekončí, máte možnost získat bonus až 20% z hrubé mzdy, takže Váš nástupní plat může být až 24 500 Kč.
Jistě Vás také potěší i benefity jako například 25 dní dovolené, 13. Plat, závodní stravování, příspěvek na dopravu a samozřejmostí je i NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, určitě mě kontaktujte na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář, nebo můžete zavolat na tel.: 226 254 964.

Těšíme se na Vás :-)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Plzeň

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

21.000 – 24.000 Kč

Kontaktní osoba

Jaroslava Týmalová

Telefon

226254964

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist