Hledáme lidem práci Manpower

Aktivní Recruiter - Kolín

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte v týmu úspěšných konzultantů pro ManpowerGroup!

Jsme jedničkou na trhu personálních agentur a rozšiřujeme naše řady! U nás Vás čeká práce, při které budete neustále komunikovat s kandidáty i našimi klienty! Baví Vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a mailová komunikace? Jste samostatná, energická a přátelská osobnost? Pak právě Vás hledáme!

Do našeho úspěšného týmu hledáme šikovného/ou kandidáta/ku, který/á by se chtěl uplatnit v oblasti recruitmentu. Posílíte naše řady?

Pošlete nám životopis a motivační dopis. Za svou práci sklidíte nejen úspěch - čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, flexibilní pracovní doba, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity. Je možná i spolupráce na zkrácený úvazek.

Popis pozice:

Každý den se budete věnovat aktivnímu recruitmentu a postupem času i komunikaci s našimi klienty. Rádi Vás naučíme nábor od úplných začátků. Nejdříve se tedy budete věnovat vyhledávání kandidátů na různé pracovní pozice. Postupem času Vás zapojíme také do komunikace s klienty.

Kde budete kandidáty hledat? Nejčastěji se budete pohybovat v naší databázi, na inzertních portálech i sociálních sítích jako je Facebook a LinkedIn, kde budete hledat a oslovovat zajímavé kandidáty. Kreativitě však meze neklademe. Samozřejmostí je také komunikace - telefonická i osobní (s kandidáty i klienty).

Profil kandidáta:

Koho hledáme:

- aktivního a motivovaného člověka zaměřeného na výkon, pro kterého je nábor zaměstnanců výzvou. Pokud už máte zkušenosti s náborem zaměstnanců, bude to pro Vás výhodou.
- jste energická, komunikativní a samostatná osobnost, nehledáte překážky, ale cesty, jak věci mohou fungovat
- máte ŘP skupiny B a nebojíte se jezdit

Nabízíme:

Co nabízíme:

- samostatnou práci, při které využijete své komunikační dovednosti i kreativitu
- radost z úspěchu a vydělaných peněz - motivační finanční ohodnocení s bonusovou složkou mzdy
- možnost spolupráce na zkrácený úvazek (30 h/týdně) - umíme být flexibilní
- řadu benefitů - 28 dní volna celkem, možnost práce na home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod
- práci v centru Kolína v přátelském kolektivu - budete mít vedle sebe naší zkušenou konzultantku Šárku, která Vám pomůže s adaptací a budete úzce spolupracovat
- příležitosti k rozvoji: nehodíme Vás do vody, čeká Vás propracovaný systém zaškolení, mentorování a následného vzdělávání
- nástup je možný ihned

V případě zájmu zašlete svoje CV, nebo odkaz na svůj profil na LinkedIn. Těšíme se na Vás!

  • Brno
  • Lucie Sedláčková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Karlín, Praha
  • Orienta Czech s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Nošovice
  • RIGHT INDICADA s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. září
  • Brno
  • GIT Consult Czech s.r.o.
Zveřejněno: 25. července
  • Brno
Zveřejněno: 30. srpna
  • Strakonice
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Ostrava
  • Work Service Czech s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • NonStop Consulting s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Lipník nad Bečvou
  • Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice…
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Úvaly
  • Tawesco Automotive s.r.o.
  • 20 000 – 24 000 Kč
  • Úvaly
  • 24 000 – 35 000 Kč
  • Úvaly
  • Klecany
  • PAL Wiping Systems s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Ústí nad Orlicí
  • Jiří Broulík
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Rudíkov
  • Lukáš Tomanec
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 9. července
  • Liberec
  • JANOUŠEK IS spol. s r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • Vysoké Mýto
  • Frýdlant
  • PROFIS Frýdlant s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Kopřivnice
  • Eagle Eyes a.s.
  • od 11 792 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Hradec Králové
  • Fa RENE a.s.
  • Chotoviny
  • VAREPO s.r.o.
  • 16 000 – 22 000 Kč

HR Direct s.r.o.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

AJ benefit benefity bonus Bor CV data den doba dopis EU Facebook flexibilní hledám hledat hodnocení home office IT kandidát Kolín komunikace konzultant kurz kurzy LinkedIn mobil Most motivační dopis možnost mzda mzdy nábor náplň práce Office ohodnocení plat postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní pozice RECRU recruiter rozvoj SOU spolupráce stravenky školení teambuilding telefon úvazek výkon vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zkrácený úvazek zkušenosti životopis agent cafeterie cesty doby dovednost finanční kolektiv komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov mentor motivační náplň oblast oblasti osobní osobnost personální portál PR pracovní doby profi přátelská přátelské překážky příležitost příležitosti případ sociální systém trh tým volna zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost