Hledáme lidem práci Manpower

Recruiter - Olomouc

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte v týmu úspěšných konzultantů ManpowerGroup!

Jsme největší personálních společností v ČR! Pomáháme lidem najít novou práci a firmám zase motivané zaměstnance. U nás Vás čeká práce, při které budete v neustálé komunikaci s kandidáty i našimi klienty! Baví Vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a mailová komunikace s klienty a kandidáty? Pak právě Vás hledáme!

Pošlete nám životopis a motivační dopis. Za svou práci sklidíte nejen úspěch - čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, kancelář v centru Olomouce, flexibilní pracovní doba, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Popis pozice:

Každý den se budete věnovat recruitmentu a komunikaci s našimi klienty. Čeká Vás aktivní vyhledávání kandidátů a jejich oslovování s různými pracovními pozicemi.

Nejčastěji se budete pohybovat na sociálních sítích jako je LinkedIn a Facebook, kde budete oslovovat kandidáty s pracovními nabídkami. Po pohovoru budete doporučovat ty nejvhodnější kandiáty našim klientům. Samozřejmostí je komunikace - telefonická i osobní (v ČJ a AJ).

Součástí práce je také vyhledávání obchodní příležitostí na trhu a vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů s klienty.

Profil kandidáta:

Koho hledáme:

- aktivního a motivovaného člověka zaměřeného na výkon, pro kterého je nábor zaměstnanců výzvou. Pokud už máte zkušenosti s obchodem/náborem, bude to pro Vás výhodou.
- při práci využijete angličtinu na středně pokročilé úrovni při komunikaci s klienty i kandidáty.
- jste energická, komunikativní a samostatná osobnost s obchodním duchem.
- máte ŘP skupiny B a nebojíte se jezdit - čas od času je potřeba vyrazit za klienty.

Nabízíme:

- samostatnou práci, při které využijete své komunikační dovednosti i kreativitu
- radost z úspěchu a vydělaných peněz - jsou pro Vás připravené bonusy za obsazené pozice
- řadu benefitů - 25 dní dovolené a 2 sick days, možnost práce na home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod
- práci v centru Olomouce v přátelském kolektivu, který Vám pomůže s adaptací
- příležitosti k rozvoji – propracovaný systém zaškolení a následné vzdělávání, k dispozici Vám budou i kurzy AJ
- nástup je možný ihned

V případě zájmu zašlete svoje CV, nebo odkaz na svůj profil na LinkedIn přímo na email e-mail přes odpovědní formulář. Těšíme se na Vás!

  • Brno
  • Lucie Sedláčková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Karlín, Praha
  • Orienta Czech s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Brno
  • GIT Consult Czech s.r.o.
Zveřejněno: 25. července
  • Brno
Zveřejněno: 30. srpna
  • Strakonice
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Ostrava
  • Work Service Czech s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • NonStop Consulting s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Ostrava
  • ReloJob s.r.o.
  • 26 000 – 34 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. března
  • Brno
  • PS BRNO, s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

AJ benefit benefity bonus bonusy Bor CV ČR den doba dopis email EU Facebook flexibilní hledám home office HR IT kancelář kandidát komunikace konzultant kurz kurzy LinkedIn Lom mobil Most motivační dopis možnost mzda nabídka nábor náplň práce obchodní Office Olomouc pohovor pozice práce pracovní pracovní doba RECRU recruiter rozvoj sick day SOU společnost stravenky školení teambuilding telefon výkon vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zkušenosti životopis cafeterie doby dovednost dovolené kolektiv komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt motivační náplň obchod osobní osobnost personální PR pracovní doby profi přátelské příležitost příležitosti případ sociální součást systém trh tým zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost