Hledáme lidem práci Manpower

IT Recruiter

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte v týmu úspěšných recruiterů pro ManpowerGroup!

Jsme jedničkou na trhu personálních agentur! U nás Vás čeká práce, při které se budete setkávat s úspěšnými klienty a zajímavými kandidáty! Baví Vás náročné výzvy, interview v českém i anglickém jazyce a neustálá komunikace? Pak právě Vás hledáme!

Do našeho úspěšného týmu hledáme šikovné kandidáty, kteří již mají zkušenosti v oblasti IT recruitmentu. Posílíte naše řady?

Pošlete nám životopis a motivační dopis v angličtině. Za svou práci sklidíte nejen úspěch - čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, nadčasové kanceláře v centru Brna ve stylu Living Office, flexibilní pracovní doba, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Popis pozice:

Vaší denní činností bude:

- hledání vhodných kandidátů z různých zdrojů (inzertní portály, LinkedIn, interní databáze..)

- aktivní prezentace kandidátů našim klientům

- vyhledávání obchodních příležitostí na trhu práce

- vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů s klienty a kandidáty

Profil kandidáta:

Kdo jste?

- energická a dravá osobnost s obchodním duchem

- máte již předchozí zkušenosti jako recruiter

- plynulá znalost češtiny/slovenštiny a angličtiny je určitě nutností

Nabízíme:

Co nabízíme?

- samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti

- radost z úspěchu a vydělaných peněz - motivační mzdové ohodnocení

- řadu benefitů - 28 dní volna celkem, možnost home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod

- práci v centru Brna, jaké to u nás ve společnosti, můžete vidět na stránkách www.manpower.cz/nas-tym

- příležitostí k rozvoji – propracovaný systém zaškolení a následné vzdělávání

- možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností

- nástup možný ihned

  • Brno
  • GIT Consult Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. července
  • Brno
Zveřejněno: 30. srpna
  • Karlín, Praha
  • DISPONERO s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • A-WebSys, spol. s r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
  • Brno
Zveřejněno: 10. ledna
  • Otrokovice
  • ASTREMA, spol. s r.o.
  • 120 Kč / hod
Zveřejněno: 31. května
  • Brno
  • Reflexallen Czech Republic s.r.o.
  • 18 200 – 25 000 Kč
  • Nové Sedlo, Sokolov
  • O-I Czech Republic, a.s.
  • 20 000 – 27 200 Kč
Zveřejněno: 1. června
  • Kopřivnice
  • Iveta Černá
  • od 45 000 Kč
  • Nové Město nad Metují
  • Arriva Services a.s.
  • 22 000 – 28 000 Kč

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

AJ benefit benefity bonus činnost data den doba dopis EU flexibilní hledám hodnocení home office HR interní IT kancelář kandidát komunikace kurz kurzy LinkedIn mobil Most motivační dopis možnost mzda náplň práce obchodní Office ohodnocení pozice práce pracovní pracovní doba RECRU recruiter rozvoj SOU společnost společnosti stravenky školení teambuilding vhodný vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost životopis agent anglické cafeterie české databáze díl doby kontakt kov motivační mzdové náplň obchod oblast oblasti osobnost personální portál portály PR pracovní doby prezentace profesní profi příležitost systém trh tým volna zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zdroj zkušenost