Hledáme lidem práci Manpower

Senior Cloud Developer - INVESTMENT BANK - PRAGUE/CZECHY

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Are you passionate about developing in Cloud Development and have at least 2 years of experience? Do feel comfortable working in international environment and using English on a daily basis? Are you interested in new trends and the newest technologies in IT and learning new things? Then you have a great opportunity to find your dream job! Please find below more information.

The position is open at the leading investment bank with offices all over the world. There is a really strong technology hub in Prague which develops different kinds of applications for trade markets with the use of the most modern technologies. The company makes a lot of efforts to create really good working conditions and constructive environment for its employees. The purpose of the company is to be the best employer for technologists and they are really successful in this.

Popis pozice:

Person Requirements:

-Excellent English and communication skills.

-University degree, preferably in a numerate subject (i.e. Computer Science, Math, Engineering, etc.)

-Strong knowledge of networking, security, firewalls and infrastructure required for scalable web services.

-Positive enthusiastic outlook.Flexible and creative problem solver.

-Strong knowledge and practical experience of AWS, Azure and other on-premise and off-premise Cloud computing.

-Strong knowledge of Linux systems administration.

-Some experience of Windows Server admin.

-Familiarity with Docker, microservices, Hadoop desirable.

Profil kandidáta:

Main Duties:

- Providing consultancy and hands on help to dev teams designing, developing and releasing solutions to Cloud based infrastructure.

-Take part in selection and integration of solutions to aid management of cloud based provisioning.

-Provide hands-on support resolving issues with cloud based infrastructure.

Nabízíme:

We offer:

-Above average remunerationRe-location packageAttractive package of benefits

-Possibility for professional and personal developmentWork in the leading company with world-known name

-Opportunity to participate in development of unique solutions

-Technical and financial trainings, foreign language courses.

  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 26. dubna
  • Nové Město, Praha
  • Ministerstvo práce a sociálních věcí
  • 27 250 – 40 740 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Firemní školka
  • Praha
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 22. dubna
  • Praha
    Benefity:
  • Brno
  • SolarWinds Czech s.r.o.
  • od 53 417 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Dolní Břežany
  • FreshFlow Systems s.r.o.
  • 70 000 – 85 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. května
  • Husinec, Praha-východ
  • ÚJV Řež, a. s.
  • 17 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Úhřetice
  • RHJ CZ s.r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Oslavany
  • Manuvia CZ, s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
  • Úhřetice
  • 15 000 – 17 000 Kč
  • Rousínov
  • OK PYRUS, s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Troubky
  • Malík protlaky s.r.o.
  • 16 800 – 18 500 Kč
  • Špindlerův Mlýn
  • Felicity Hotels s.r.o.
  • od 12 200 Kč
  • Zkrácený úvazek

Compact - Service s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Eyeball s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JISTU recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí, SULCO Automotive Group, s.r.o., ALPHA FLIGHT a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Adaptine s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Drafted.gg s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ředitelství silnic a dálnic s. p., SmartResearch s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Finanční analytik / analytička, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Praha 8 - Čimice, Praha 4 - Krč, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Veleslavín, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

benefit developer IT job kandidát management Most náplň práce Office pozice práce Prague security system technologie clo cloud computer design employee employer náplň PR profi technolog trend