Hledáme lidem práci Manpower

Senior .NET developer

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

We're looking for .NET developer who will be responsible for building .NET applications as primary responsibility, designs and develops different layers of the applications, coordinates with the rest of the team working on different layers of the infrastructure.

Popis pozice:

· Drive movement of recent application to Azure (recoding)

· Implement and develop .NET solutions

· Provide technical expertise and support to other .NET development teams within Bussiness unites

· Investigate and analyses business requirements and propose optimal solution

· Proactively investigate existing solutions and propose improvements and enhancements

· Work independently without supervision while being active contributor in DevOps team

Profil kandidáta:

· At least 5 years experience with .NET development and designing, building, and maintaining efficient, reusable, and reliable code

· Strong understanding of object-oriented programming, writing reusable libraries

· Knowledge Microsoft SQL Server

· Knowledge of ANSI SQL for RDBMS systems (Oracle, MS SQL)

· Proficient understanding of code versioning tools (such as Git, SVN)

· Knowledge of Software Development Lifecycle and Agile way of working (Scrum, CI/CD)

· Azure / Azure Batch knowledge

Nabízíme:

· Permanent, full time employment contract

· 25 days of vacation

· 3 days of sickness

· Meal vouches

· Training plan for every year (for developing hard skills and soft skills)

· Home office possibility

· Contribution to the pension insurance

· Contribution to the life insurance

  • Ostrava
  • Team Assistant
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Brno
  • Janderová Kateřina
Zveřejněno: 22. května
  • Ostrava
Zveřejněno: 17. července
  • Praha
  • Kolmanová Monika
  • 100 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Jistebník
  • Manpower
Zveřejněno: 28. března
  • Strakonice
  • Mistr HSV
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. března

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

business den developer EU home office IT kandidát Microsoft náplň práce Office pozice práce software system design náplň PR profi program