Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vizuální kontrola výrobků až 24.000/m + benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Sokolov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 24.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro významnou společnost zabývající se výrobou skleněných výrobků hledáme pracovníky do výroby v Novém Sedle na pozici výstupní kontrola. Nabízíme dlouhodobou spolupráci ve stabilní firmě. Práce je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií. Nástup možný ihned. Náplň práce: - Kontrola výrobků za kontrolními automaty - Kontrola výrobků před balením - Měření mezních rozměrů finálních výrobků - Provádění kontroly u náhodně vybraných výrobků Nabízíme: - Stabilní a fyzicky nenáročnou práci s nástupem přímo do firmy - Příspěvek na dopravu - Prémie dle pracovního výkonu - Celkovou měsíční mzdu až 24000 Kč/měs. - Příspěvek na stravování – oběd Vás bude stát pouze 21,- - Příspěvek na penzijní připojištění 300,-/měsíčně - Týden dovolené navíc - Příspěvek ve výši 8000,- na dovolenou, fitness, wellness, masáže… - Nadstandardní péče o zdraví – lepší ochranné pracovní pomůcky, bonusy za dny bez úrazu Požadujeme: - Ochotu pracovat ve směnném provozu - Dobrý zrak - Pečlivost a důslednost

  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

AJ auto benefit benefity bonus bonusy den dění hledám HR IT masáže měření náplň práce NDA nové péče pečlivost penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovník připojištění příspěvek společnost stabilní stravování týden týden dovolené navíc úraz vhodná výkon zdraví automat dar dny dovolené firmy kontrola kontroly kov masáž měsíční náplň navíc penzijní PR prémie standard vizuál vizuální výroby