Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Rádi mezi nás přivítáme operátory a operátorky ve výrobě

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 23.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Čím se podnik zabývá?

  • Je přední výrobce plastových dílů. Podnik patří mezi špičky v oboru technologie 2K a záliskových dílů.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příplatky
  • Možnost přesčasů
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky

Co bude Vaše náplň práce?

  • Obsluha vstřikovacích lisů
  • Výroba plastových dílů
  • Kontrola výrobků
  • Montážní práce
  • Balení výrobku

Co požadujeme?

  • Spolehlivost
  • Učenlivost
  • Ochotu pracovat na 3 směnný provoz

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Most
  • Lenka Venturová
  • 27 000 – 32 500 Kč
Zveřejněno: 5. srpna

Autocentrum Ostrava s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., KLIM cars s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s., Etimos Human s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Ostrava, Bohumín, Hlučín

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Bor možnost náplň práce operátor plat podnik práce přesčas příplatky stravenky technologie výroba díl dovolené kontrola kov náplň obor obsluha PR technolog