Hledáme lidem práci Manpower

SOC Analyst/ Consultant

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme zkušenější L2+ kolegy, kteří se rozhlížejí po nových výzvách v oblasti informační/kybernetické bezpečnosti.

Poptávajícím klientem je menší česká IT bezpečnostní firma, která dodává, nasazuje a podporuje řešení pro bezpečnost postavené na systémech od předních výrobců. Kromě domovského trhu v Česku a na Slovensku poskytuji služby po celém světě. Mezi jejich klienty patří velké společnosti ze zemí jako USA, Saudská Arábie či organizace ze zemí jihovýchodní Asie.

Popis pozice:

  • Zapojení do monitoringu Informační a kybernetické bezpečnosti v prostředí Security Operation Centra (SOC), které provozujeme na platformě SIEM pro velké zákazníky v business hours
  • Samostatnou práci při analýze incidentů a bezpečnostních problémů v prostředí zákazníka do úrovně L2 – network traffic patterns, network threads, malware, analýza anomálií
  • Návrhy reakcí na bezpečností nálezy
  • Udržování knowledge base o prostředí zákazníků
  • Proaktivitu při navrhování úprav monitorovacích scénářů
  • Možnost naučit se o bezpečnosti a spoustě systémů v IT infrastruktuře

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru a aktivní angličtinu
  • Orientaci v oblasti IT, informační bezpečnosti a cyber-bezpečnosti
  • Znalost principů fungování a bezpečnostních aspektů: sítí, webových serverů, infrastrukturních služeb (DHCP, DNS, AD, Email) windows OS, linux OS, databází
  • Samostatnost, zájem učit se nové věci a zdravý rozum

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých bezpečnostních projektech pro TOP společnosti v ČR i ve světě
  • Práci na HPP či ŽL
  • Platové podmínky odpovídající zkušenostem
  • Notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Velký prostor pro seberealizaci a mladý, menší kolektiv ve vilce na Chodově, ve kterém jsou slyšet tvé názory a ostatní si cení tvých zkušeností i výsledků

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 26. dubna
  • Nové Město, Praha
  • Ministerstvo práce a sociálních věcí
  • 27 250 – 40 740 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Firemní školka
  • Praha
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 22. dubna
  • Praha
    Benefity:
  • Praha
  • EMPIRE CZ s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. května

Česká spořitelna, a.s., Eyeball s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JISTU recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí, SULCO Automotive Group, s.r.o., ALPHA FLIGHT a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Adaptine s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Drafted.gg s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ředitelství silnic a dálnic s. p., SmartResearch s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Compact - Service s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Finanční analytik / analytička, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Praha 4 - Krč, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Veleslavín, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Čimice

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Odbory - proč a jak je založit

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

AJ analýza bezpečnost business česká ČR data den domov email firma hledám HR Chodov inzerát inzeráty IT kandidát Luže místa Most možnost nové plat podmínky postup pozice pracovní pracovní místa prostředí samostatnost security SOU společnost společnosti telefon uchazeč vyšší vzdělání znalost aspekt centra dovolené informační kolektiv oblast oblasti organizace Ostatní platové podmínky PR problém profi projekt případ přístup řešení služby stav systém technické trh volná pracovní místa zájem zákazník zdravý zkušenost