Práce: Řidič retraku Modřice

lokalita: Praha zadavatel: NARA - AAG s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do skladu v Modřicích hledáme spolehlivé řidiče Retraku s praxí (zavážení min. 9metrů ). Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Možnost týdenních záloh. Velmi dobré platové podmínky.Výborné dopravní spojení.

Náplň práce:

  • veškeré činnosti spojené s příjmem a výdejem zboží ve skladě, tedy naskladňování, vychystávání, vyskladňování, nakládka a vykládka vozidel;

Požadujeme:

  • zkušenost s prací ve skladu
  • Retrak s praxí min. 1 rok (zavážení min. 9metrů )
  • dobrý zdravotní stav
  • bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci pro významné klienty
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • dlouhodobou spolupráci
  • týdenní zálohy – 95kč čistého/hod
  • nástup IHNED Vhodné pro uchazeče z Brna a širokého okolí

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist