Práce: Operátorka ve výrobě- 17.000-20.000,-Kč-Veverská Bítýška

lokalita: Brno zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme pracovníky na pozici operátorů ve výrobě ve Veverské Bítýšce s možností ubytování nebo příspěvkem na dopravu.

Nástup možný ihned.

Pracovní doba:

nepřetržitý provoz (6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00) nebo třísměnný ( 6:00–14:00, 14:00–22:00, 22:00–6:00)

Nabízíme:

  • 17.000,–Kč/měsíc + příplatky dle zákoníku práce
  • dotovaná doprava(svozové linky)
  • příspěvek na ubytování až 2.500,– Kč/měsíc( po dobu prvních 6 měsíců)
  • práce na HPP, 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování 55% od zaměstnavatele
  • výkonnostní příplatek
  • příplatek za směnný provoz
  • pracovní úvazek 40 hod./týden
  • za každý 1 den přesčasu + 500 Kč ke mzdě
  • hrazena vstupní lékařská prohlídka
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • zázemí prosperující společnosti

Požadujeme:

  • SOU
  • spolehlivost a chuť k práci
  • dochvilnost
  • min. 18 let

Náplň práce:

  • příprava komponentů pro výrobu
  • skládání operačních roušek
  • kompletace operačních setů
  • práce v nepřetržitém provozu

Vážní zájemci nás mohou kontaktovat ihned přes tlačítko ODPOVĚDĚT nebo kontaktovat telefonicky PO-PÁ od 8:00–16:30 na číslo 602385151 Nebo poslat SMS: práce Veverská Bítýška. Vždy uvádějte Vaše telefonní číslo a nabídku, o kterou máte zájem.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist