Hledáme lidem práci Manpower

První job po škole – žádné ranní vstávání na šestou!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Končíš školu a hledáš pohodovou práci, kde nabereš zkušenosti a zároveň si vyděláš?

Opravuj s námi moderní elektroniku - vše se u nás naučíš.

Popis pozice:

Budeš zjišťovat závady vadného produktu a opravovat je, zadávat data do interního systému a aktivně spolupracovat s týmem fajn kolegů na oddělení.

Máme jasně dané postupy – práci zvládneš i bez zkušeností.

Profil kandidáta:

Jsi čerstvý absolvent elektro nebo IT oboru? Umíš pracovat s měřícími přístroji jako multimetr nebo osciloskop? Pak jsi perfektní kandidát! Pokud ne, tak se něco nového naučíš. ?

Pracovní doba u nás začíná až po deváté, nečeká Tě tedy žádné vstávání na šestou!

Jestli tě baví nové technologie a práce s PC je pro tebe hračka, neváhej a přidej se!

Nabízíme:

- Ti, kteří se rádi ráno vyspí budou skákat radostí – žádné vstávání na šestou, u nás se začíná až po deváté

- Dobrá zpráva i pro ty, co se rádi po práci baví – u nás budeš mít víkendy volné

- Že je jinde v létě horko k padnutí? u nás se pracuje v moderní klimatizované hale
- Za měsíc si u nás vyděláš až 23.000,-Kč
- K tomu dostaneš nástupní bonus 10.000,-Kč
- Nebudeš absentér - bonus za docházku je každý měsíc tvůj
- Budeš plnit normy - výkonnostní bonus tě nemine
- Ať už do práce přijedeš na kole, autobusem, autem nebo přijdeš pěšky, tak každopádně dostaneš příspěvek na dopravu
- Vaření narozdíl od práce s elektronikou není tvůj koníček? Pak určitě oceníš možnost závodního stravování a výběr z několika dotovaných jídel každý den

- Máš kamaráda jako jsi Ty? Doporuč nám jej a přihodíme ti do výplaty za každého takového další 3.000 Kč

Pokud jsi dočetl inzerát až sem, třikrát hurá ? Dozvěděl by ses rád o práci u nás více? Zašli mi životopis pomocí tlačítka níže a domluvíme se na osobním setkání!
Těším se na spolupráci.

  • Most
  • Lab In - Institut laboratorní medicíny,…
  • od 27 800 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. února
  • Mohelnice, Šumperk
  • DK mont a.s.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. května
  • Šumperk
  • Šumperská restaurační, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Šumperk
  • od 17 000 Kč
  • Šumperk
  • Zemský archiv v Opavě
  • 22 980 – 33 790 Kč
  • Rousínov
  • ELSA´S TEXTILE s.r.o.
  • od 19 200 Kč
Zveřejněno: 21. května
  • Drnovice, Vyškov
  • Základní škola Drnovice, okres Vyškov
  • 32 170 – 41 940 Kč

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

absolvent AJ auto bonus Bor data den doba elektro HR interní inzerát IT job kandidát měsíc možnost náplň práce normy nové plat platy postup pozice práce pracovní pracovní doba práva příspěvek rozdíl stravování technologie víkend výkon výplaty zkušenosti životopis dané díl koníček kov náplň obor oddělení osobní PC pomoc PR profi stroj systém technolog tým výběr výkonnost závod zkušenost