Operátor výroby - kontrola kvality

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lukáš Filipec, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenosti z oboru Automotive, s kontroulou dílů a jste manuálně zruční? Pro našeho významného klienta hledáme nové kolegy na pozici Operátor výroby - kontrola kvality!

Popis pozice:

  • osazování, vizuální kontrola, montování a testování elektronických a mechanických součástek do aut
  • práce ve směnném provozu s týmem prima parťáků v moderní a čisté výrobě
  • zaměstnání s dlouhodobou perspektivou

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost a zodpovědnost
  • časová flexibilita a ochota pracovat v třísměnném provozu
  • zkušenost s kontrolou dílů výhodou
  • zkušenost z oboru automotive výhodou
  • chuť pracovat
  • vše ostatní vás naučíme :-)

Nabízíme:

  • velmi zajímavá fixní mzda
  • bonusy
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnání do kmene
  • možnost kariérního růstu
  • a pokud vás práce u nás bude bavit, můžete se těšit na odměny za pracovní i životní výročí

Máte zájem o tuto nabídku?