- 30 000 – 38 000 Kč
- Plný úvazek

Jsme personální agentura Jobs Contact a denně nabízíme desítky nových pracovních nabídek.
Nadnárodní společnost s. n. o. p. cz a.s. specializující se na svařování, lisování a 3D laserové obrábění kovových dílů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu pracovníka na pozici Programátora PLC a robotizace. Čeká Vás různorodá pracovní náplň, práce s více technologiemi a rozmanitou škálou automatizace, smlouva na dobu neurčitou ihned od nástupu, zajímavé benefity a pracovní prostředí příhodné pro Váš profesní růst. Nezmeškejte příležitost pracovat pro společnost s dlouholetou tradicí a zašlete nám svůj životopis!
* modifikace stávajících PLC programů pro výrobní stroje a zařízení ve výrobním závodě v Klášterci nad Ohří (horké lisování, svařovací automaty a linky, lasery apod.)
* programování robotických celků KUKA a FANUC
* práce se softwary TIA portal, Simotion, WinCC
* integrace nových automatizovaných pracovišť ve spolupráci s technology
* diagnostika poruchových stavů a zlepšování výrobních procesů
* min. SŠ vzdělání v elektro nebo strojním oboru
* osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhl. Č.50/1978 Sb., příp. nově NV 194/2022 Sb.
* zkušenosti s programováním PLC nebo robotizovaných celků
* komunikativní znalost AJ
* orientace v technické dokumentaci a v oblastech automatizace a robotizace
* časová flexibilita
* pružná pracovní doba a práce pouze na jednom místě – bez výjezdů!
* smlouva na dobu neurčitou ihned od nástupu
* garantovaná 13. mzda
* měsíční výkonnostní bonusy navíc ke mzdě
* podpora při profesním vzdělávání
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dojíždění
* příspěvky na zdraví, sport a kulturu
* příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
* závodní stravování zdarma a další…
Další informace:
Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Tato pracovní nabídka je také vhodná pro: PLC Programátory, PLC Specialisty, Automatizační inženýry, Mechatroniky, Techniky automatizace, Procesní inženýry, Elektroinženýry, Elektrotechniky, Robotiky apod.
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!
Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.
Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.
Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!
Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.