Fajn čistá práce - až 30.500 Kč/m + bonus 10.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 26.000 – 30.500 Kč
Kontakt Konzultantka pobočky Kačerov, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Pro významnou mezinárodní společnost hledáme pracovníky/-ice na velmi jednoduchou a nenáročnou údržbu spotřební elektroniky (zejména čištění a drobné opravy set-top-boxů). Nemusíte se bát, projdete zaškolením a vždy Vám bude k ruce ochotný kolega. Práce probíhají v moderním provozu v Říčanech-Jažlovicích, kam se pohodlně dostanete ZDARMA svozovou dopravou od zastávky metra C – Opatov a z Říčan. Cesta z Opatova trvá 10 minut a doprava je zajištěna na každou směnu. NÁSTUP JE MOŽNÝ IHNED, nebo dle domluvy!
  • NÁSTUPNÍ BONUS 10. 000 Kč

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • zajímavou mzdu
  • NÁSTUPNÍ BONUS 10 000 Kč po odpracování 4 měsíců
  • Příspěvek na bydlení 3 500 Kč/měs. k výplatě
  • TÝDEN DOVOLENÉ navíc
  • ZDARMA svozovou dopravu z Prahy a Říčan
  • příspěvek na sport a rekreaci formou MULTISPORT BENEFITu
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • dotované stravování na všech směnách
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
  • ochotu práce na 3 směny (6:30–14:30, 14:30–22:30, 22:30–6:30)
Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist