Hledáme lidem práci Manpower

Údržbář/Zámečník/Mechanik, Mzda Od 25.000 Kč+Prémie, Příbram

Lokalita Příbram
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro výrobní společnost zabývající se výrobou vytlačovaných plastových desek obsazujeme tyto pozice: Pracovník údržby/Zámečník - Mechanik.

Náplň práce:
- údržba strojů a zařízení
- drobné opravy

Lokalita: Příbram
Směnný provoz: dvousměnný provoz (ranní, odpolední)

Před nástupem má každý vážný zájemce možnost prohlídky závodu.

Nástup ihned nebo dle dohody.

Profil kandidáta:

- vyučení v technickém oboru výhodou
- svářečský průkaz výhodou
- manuální zručnost
- výborná docházka

Nabízíme:

Nástupní mzda od 25.000 Kč + prémie až 20 %
- odměňování ve třídách dle profesního růstu
- nadstandardní přesčasové příplatky
- věrnostní a stabilizační odměny
- příspěvek na nápoje a stravování
- podpora sportovních a kulturních aktivit
- stabilní dlouhodobé zaměstnání
- nástup do kmenu společnosti

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 11. dubna
  • Suchomasty
  • Pavlis s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Herní zóna
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Příbram
  • SH Job Partners s.r.o.
  • 50 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 26. listopadu
  • Příbram
  • RE WORK-EU s.r.o. v likvidaci
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 26. května
  • Nový Bydžov
  • ASTRA maso, s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Rožmitál pod Třemšínem
  • RAVAK a.s.
  • od 31 920 Kč
  • Chraštice
  • Základní škola a mateřská škola…
  • 21 840 – 27 750 Kč
  • Mladá Boleslav
  • BEERSHOP CZ, s.r.o.
  • 16 000 – 18 000 Kč
  • Vikýřovice
  • Martin Mikliš - výroba dřevěného…
  • 23 200 – 25 200 Kč

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

AJ Bor docházka IT kandidát možnost mzda náplň práce NDA odměňování odměny plat podpora pozice práce pracovní pracovník přesčas Příbram příplatky příspěvek růst řízení společnost společnosti sport stabilní stravování zámečník zaměstnání Zruč dar dohody kulturní lokalita náplň obor opravy PR prémie profesní profi prohlídky standard stroj technické údržba výrobní vyučení zájem závod