Obchodně technický zástupce/kyně

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah práce na živnostenský list
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Celá ČR
Firma Schlieger, s. r. o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 90.000 – 200.000 Kč

O nás

Společnost SCHLIEGER, s.r.o. vyrábí a dodává zákazníkům obnovitelné a alternativní zdroje energie, jako jsou tepelná čerpadla, solární systémy na ohřev vody, fotovoltaické systémy nebo doplňkové produkty mezi které patří podlahové topení. Ve svém oboru patříme mezi jedničky na trhu a z důvodů velké poptávky po našich produktech a službách hledáme další kolegy/ně, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu.

Jsi ostřílený obchodník nebo zkušená obchodnice? Chceš vytěžit svůj potenciál na maximum? Láká tě provizní systém bez stropu?

Přidej se do obchodního týmu ve Schliegeru!

Hledáme energické obchodníky, kteří dokáží dobře prezentovat firmu. Na oplátku nabízíme mzdu 90–200 tis. Kč/měsíc, ale dostat se můžeš ještě dál. Mimo to ti dáme prostor k seberozvoji a jedinečné know-how v rychle se rozvíjejícím oboru, který má kromě ekonomického potenciálu i pozitivní dopad na životní prostředí.

Co u nás budeš dělat?

✓ Komunikovat s našimi zákazníky dnes a denně. Vše budeš mít ve svých rukou – od prvního kontaktu se zákazníkem, přes uzavírání smluv, až po finalizaci objednávky.
✓ Práci v terénu. Každý den je úplně jiný. Nebudeš sedět 8 hodin u počítače, ale jezdit po svém regionu a setkávat se s mnoha lidmi.
✓ Prezentovat produkty úspěšných světových dodavatelů. Zakládáme si na kvalitních produktech.

Jak si Tě představujeme?

✓ Máš předchozí zkušenosti v obchodu a chceš je dál rozvíjet.
✓ Jsi zaměřený/á na výkon a motivuje tě provizní systém bez limitu.
✓ S lidmi to zkrátka umíš. Máš skvělé komunikační dovednosti a dokážeš udržovat kvalitní vztahy se zákazníkem.
✓ Jsi zodpovědný/á a umíš dodržet slovo.
✓ Chceš pracovat na IČO a máš auto (cestovní náklady pokryjeme).

A jakou podporu můžeš čekat Ty od nás?

✓ Neustálý přísun nových zákazníků. Poptávky si nemusíš shánět sám/sama, o to se postaráme my. Vždy se budeš bavit pouze s lidmi, kteří už o produkt projevili zájem.
✓ Okamžité vyplácení provizí. U nás se dočkáš transparentního systému odměn.
✓ Prostor ke kariérnímu růstu. Koukáme na výsledky. Malou zkušenost v oboru můžeš lehce dohnat nadšením a výkonem. Ti nejlepší se vypracují po pár měsících na team leadera.
✓ Průběžné a kvalitní vzdělávání. Pokud chceme odvést dobrou práci, potřebujeme lidi, kteří do detailu rozumí našim produktům i zákazníkům. Na začátku ti přidělíme vlastního garanta, který tě vytrénuje v prodeji našich produktů. Počítej s průběžným proškolováním, chceme naše lidi neustále rozvíjet.
✓ Skvělý management. Budeš působit pod team leaderem, který ti poskytne veškerý support, abys mohl/a odvést co nejlepší práci.
✓ Vlastní auto. Můžeš jezdit ve svém, nebo se ti o vůz postaráme. To je na tobě.
✓ Technická podpora. Vždycky můžeš zvednout telefon a poradit se s naším servisem o technických potížích na zákazníkově straně.

V případě zájmu se nám ozvi! Budeme se na Tebe těšit!

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena