Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

HLEDÁ SE ŠIKOVNÝ CNC-ČKÁR (35-45.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Plzeň
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte vzdělání v obrábění kovů a praxi s CNC? Jste technicky zdatný a nebojíte se práce? Za své schopnosti chcete být finančně dobře oceněn a práce na směny Vám nevadí? Dejte o sobě vědět!

Pošlete nám svůj životopis a přihlaste se na pozici:

Náplň práce:

* Obsluha a seřízení CNC stroje
* Práce dle technické dokumentace
* Kontrola vyrobených kusů
* Odpovědnost za chod výroby
* Spolupráce s kolegy

Co od Vás očekáváme:

* Ideálně vzdělání v obrábění kovů
* Praxi s CNC stroji
* Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
* Technické myšlení
* Chuť pracovat
* Ochotu pracovat na směny

Co Vám můžeme nabídnout:

* Každoroční navyšování mzdy
* Kvartální i roční bonusy
* Docházkový bonus
* Věrnostní a jubilejní bonusy
* Příspěvky na kulturu, sport, zdraví, dovolenou
* Příspěvky na penzijní připojištění
* Dotované závodní stravování.

* Lokalitu: Plzeň

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Zaměstnanecké akcie Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Herní zóna Herní zóna
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 50 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Plzeň
  • 35 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
včerejší
  • Plzeň
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 70 000 – 90 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Plzeň
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 24. dubna
  • Plzeň
  • Gi Group Czech Republic, s.r.o.
  • 160 Kč / hod
  • Plzeň
  • DU-MI CZ s.r.o.
  • 34 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Mladá Boleslav
  • LeonTax s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 12. prosince
  • Tuchoměřice
  • Special Security Service s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst

Schäfer - Menk s.r.o., DELA Company s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., B & BC, a. s., Skanska a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., AT SERVIS spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., VSP Auto, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Markmont, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., ZOLLER CZECH s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., futurel s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., DU-MI CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., Hays Czech Republic, s.r.o., Rock Point a.s., ALGON PLUS - AUTO, a.s., RUG CZ, s.r.o., REUS s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, ProfesKontakt, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Specialista / specialistka logistiky, Manažer / manažerka nákupu, Specialista / specialistka nákupu, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavbyvedoucí, Svářeč / Svářečka, Manažer / manažerka kvality, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka

Plzeň, Dýšina

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

bonus bonusy dokumentace IT mzdy náplň práce odpovědnost penzijní připojištění Plzeň pojištění práce připojištění řízení směny spolupráce sport stravování vzdělání zdraví životopis dokument kontrola kov myšlení náplň obsluha penzijní PR příspěvky roční schopnost schopnosti stroj technické výroby závod