Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

HLEDÁ SE - PLÁNOVAČ DO VÝROBY (35-45.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Plánovač / plánovačka výroby
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Jsi zkušený plánovač ve výrobě? Excel zvládáš na jedničku a angličtina ti taky nedělá problém? Víš co je to KANBAN, 5S, 8D a dokonce i PDCA? Výborně, hledáme právě tebe!

Pošli nám svůj životopis a začni pracovat na pozici:

PLÁNOVAČ DO VÝROBY (35–45.000 Kč)

Pracovní náplň:

  • Plánování výroby a výrobních kapacit
  • Příprava a kontrola výrobních plánů
  • Zodpovědnost nad plynulostí výroby
  • Zajištění včasných dodávek
  • Práce v ERP systéme
  • Koordinace s dalšími odděleními
  • Denní komunikace v AJ
  • Reporting

Požadujeme:

  • Nutná praxe na obdobní pozici
  • Zkušenost s prací v ERP systéme
  • Dobrá PC znalost
  • Znalost KANBAN, 5S, 8D, PDCA
  • Angličtina pro každodenní použití
  • Zkušenosti z automotive výhodou
  • Analytický tip
  • Zodpovědnost a preciznost

Nabízíme:

  • Bonusy a příspěvky
  • Příspěvky na pojištění
  • Docházkové bonusy
  • Výkonnostní bonusy
  • Flexibilní začátek/ konec pracovní doby
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Možnost se dále vzdělávat
  • Každoroční navýšení mzdy
  • Lokalitu: 20min severně od Hodonína

  • Hodonín
  • Pokorny industries s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
  • Hodonín
  • VELITAN s.r.o.
  • 25 560 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. dubna
  • Hodonín
  • Papírenské zboží s.r.o.
  • 21 500 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Hodonín
  • MACO-TRANS s.r.o.
  • od 37 000 Kč
Zveřejněno: 13. března
  • Hodonín
  • Trust logistic s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Ratíškovice
  • T Machinery a.s.
Zveřejněno: 17. dubna
  • Vracov
  • ODEX spol. s r.o.
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Bzenec
  • MG CENTRUM s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Kyjov, Hodonín
  • O M N I P O R T spol. s r.o.
  • 38 000 – 58 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Moravský Písek
  • BRITTERM a.s.
  • 27 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Vážany, Uherské Hradiště
  • JKV autodoprava Vlci s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Blatnice pod Svatým Antonínkem
  • BLATINIE, a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Louka, Hodonín
  • RUMÍŠEK s.r.o.
  • Koryčany
  • TONY Mai s.r.o.
  • od 18 900 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Buchlovice
  • TOPRCAR s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Chodov, Praha
  • JK Credit, spol. s r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 1. března
  • Lázně Bělohrad
  • Lázně Bělohrad a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. března

Pokorny industries s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., MND Drilling & Services a.s., Karel Kaňák, s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., Věra Pietrasová, Ředitelství silnic a dálnic s. p., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., IZOMAT stavebniny s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROSSO STEEL, a.s., VELITAN s.r.o., Město Hodonín, Papírenské zboží s.r.o., MACO-TRANS s.r.o., Trust logistic s.r.o., GALUR, s.r.o., T Machinery a.s., ODEX spol. s r.o., Autodoprava - Řihák, s.r.o., KM Beta a.s., MG CENTRUM s.r.o., O M N I P O R T spol. s r.o., ČSAD Kyjov Logistics a.s., Město Kyjov, E.U.D.GROUP, a.s., BORS LOGISTICS s.r.o., Technické služby Břeclav, příspěvková organizace, Ing. Rostislav Lacina, FLOR SERVICE TRADE, s.r.o., BRITTERM a.s., DYAS.EU, a.s., JKV autodoprava Vlci s.r.o., STAR TECHNIK, s.r.o., BLATINIE, a.s., RUMÍŠEK s.r.o., TONY Mai s.r.o., TOPRCAR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Celník / Celnice, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka ve službách, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí týmu / Team leader, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Technický manažer / manažerka v energetice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Inženýr / inženýrka kvality

Hodonín, Lužice, okres Hodonín, Rohatec, Čejč, Bzenec, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Břeclav, Podivín, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Uherský Ostroh, Zaječí, Ratíškovice, Vracov, Svatobořice-Mistřín, Lanžhot, Moravany, okres Hodonín, Moravský Písek, Vážany, okres Uherské Hradiště, Ždánice, okres Hodonín, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Louka, okres Hodonín, Koryčany, Buchlovice

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

AJ angličtina auto bonus bonusy Bor den dovolená flexibilní hledám Hodonín IT komunikace možnost mzdy náplň práce nová odpovědnost plán plánování pojištění práce pracovní praxe reporting výkon zkušenosti znalost životopis doby kontrola koordinace kov náplň oddělení PC PR pracovní doby pracovní náplň problém příprava příspěvky rámec report roční sever systém tip výkonnost výrobní výroby výše zkušenost