Hledáme lidem práci Manpower

Montér obráběcích strojů/zámečník 1 směna

Lokalita Holice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pozici Montéra obráběcích strojů/Zámečníka, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou brousících strojů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Holice

Popis pozice:

strojně zámečnické práce na montáži brousicích strojů

práce podle technických výkresů a schémat

možnost postupu v jednotlivých kvalifikačních skupinách až na pozici servisního montéra

práce vhodná i pro absolventy

Profil kandidáta:

zručnost, přesnost, pečlivost, zodpovědnost a ochota na sobě dále pracovat

samostatnost, logické myšlení, aktivita, vlastní iniciativa

znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)

Nabízíme:

lukrativní finanční ohodnocení

pololetní odměny ve výši 50% základní mzdy

každoroční pravidelné navyšování základní mzdy

mimořádný bonus 500 Kč za 8h práci přesčas o víkendu

dovolená 22 dní + další dny za odpracované roky

příspěvek na sport, zdraví a volný čas ve výši až 12.000 Kč ročně

příspěvek na penzijní spoření 7.200 Kč ročně

odměnu za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

dotované závodní stravování

  • Děčín
  • LeasingTeam s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 1. prosince
  • Hradčany, Brno-venkov
  • ICE invest spol. s r.o.
  • 22 500 Kč
Zveřejněno: 16. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hradec Králové, Nový Bydžov

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

absolvent AJ bonus bonusy dovolená hledám hodnocení Holice HR IT kandidát místo Most možnost mzdy náplň práce nové odměny odpovědnost Office ohodnocení pečlivost postup pozice práce přesčas příspěvek samostatnost SOU společnost společnosti sport spoření stravování vhodná víkend výkon zámečník zaměstnanec zdraví znalost Zruč české člen dny finanční mimořádný místo výkonu práce myšlení náplň PC penzijní PR profi projekt přátelské roční rok servis směna stroj technický tým zahraniční zaměstnanecký závod