CNC operátor Ústí n. Labem - Skvělá MZDA!

Lokalita Ústí nad Labem
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáte práci v Ústí nad Labem a máte zkušenosti s obsuhou CNC stroje? Ozvěte se nám.

Popis pozice:

Hledáme operátory na obsluhohu obráběcích center a CNC stroje.

- oblsuha automtické výrobní linky

- kontrola materiálu a nástrojů

- reportování a nahlašování neshod a pomoc při jejich odstraňování

Profil kandidáta:

  • výuční list v technickém oboru nebo praxe na CNC
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme:

  • mzda dle zkušeností od 128 Kč/hod + směnné příspěvky nad rámec zákoníku práce + variabilní složka mzdy vázaná na výkon až 27Kč/hod
  • dotovaná strava v závodní jídelně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na životní a penzijní pojištění

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás!

Tel.: zobrazit tel. číslo